II liga

Wyprawa do Wodzisławia pierwszym wyjazdem łaskowianek

Już jutro łaskowianki udadzą się na pierwszy w tym sezonie mecz wyjazdowy. Podopieczne Bogdana Lipowskiego czeka kilkugodzinna podróż do Wodzisławia Śląskiego gdzie zmierzą się z tamtejszą Zorzą.

Dla sobotnich przeciwniczek Łaskovii obecny sezon jest piątym na drugoligowych parkietach. Wodzisławianki awans do tej klasy rozgrywkowej uzyskały w 2012 roku i od tamtej pory nieprzerwanie grają w grupie 2, do której w tym sezonie zostały dołączone nasze siatkarki. Dotychczas najlepszym wynikiem Zorzy w drugiej lidze było ósme miejsce, które zespół z Wodzisławia zajął dwukrotnie: w sezonie 2013/2014 oraz 2014/2015. Wodzisławski klub może się też pochwalić dobrymi wynikami w rozgrywkach młodzieżowych. W ubiegłym sezonie kadetki Zorzy dotarły do półfinałów Mistrzostw Polski. Po pierwszej kolejce Zorza zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli, a w inauguracyjnym starciu uległa w Radzionkowie tamtejszemu Sokołowi 1:3.

Początek sobotniego meczu o godzinie 17:00. Areną zmagań będzie hala Szkoły Podstawowej nr 8 przy ul. Jastrzębskiej 136 w Wodzisławiu Śląskim.

Kliknij by skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Na górę