Minisiatkówka

Czwórki tuż za podium podczas Zg(jeż) Cup 2023!

Nasze siatkarki z rocznika 2010 wspomagane koleżankami z rocznika 2011 rywalizowały dziś w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki Zg(jeż) Cup 2023.

Bardzo dobrze spisał się nasz pierwszy zespół, który wygrał swoją grupę eliminacyjną, a w grupie półfinałowej po dwóch wygranych spotkaniach prowadził już 10:4 (w formacie 1 seta do 15 punktów) w spotkaniu decydującym o awansie do finału. Niestety mecz z ekipą z Lesznowoli zakończył się wygraną rywalek na przewagi, a w meczu o trzecie miejsce zabrakło paliwa na podjęcie walki z naszymi koleżankami z UKS Volley 34 Łódź, z którymi wygraliśmy w fazie eliminacyjnej.

Niemniej jednak 4 lokata w gronie 22 drużyn z całej Polski to bardzo dobry wynik! Wielkie brawa dla całej drużyny: Hani Malinowskiej, Ady Puchały, Mai Kosmyk, Izy Zydorek, Tosi Nowak oraz Emilki Bednarskiej (dla której był to pierwszy siatkarski turniej) oraz trenera Bogdana.

Dzielnie w ogólnopolskim gronie rywalizował też nasz drugi zespół, który ostatecznie uplasował się na 14. lokacie. Brawa dla: Marysi Michalskiej, Leny Wnuk, Kornelki Bąk, Julii Kubiak oraz Mai i Nikoli Grzywnowicz! No i oczywiście dla trener Mai.

Serdecznie dziękujemy UKS Siatka Zgierz za zaproszenie na dzisiejsze zawody!

Na górę