Młodziczki

Mistrzostwa Województwa Młodziczek już bez łaskowianek

Za nami pierwszy dzień zmagań w ramach mistrzostw województwa łódzkiego młodziczek. W dniu dzisiejszym spośród 16 zespołów reprezentujących łącznie 6 klubów wyłoniono szóstkę najlepszych, które jutro zagrają o medale oraz awans do półfinałów mistrzostw Polski. Z turniejem pożegnały się już siatkarki Łaskovii, które na plażowych boiskach łaskiego kąpieliska wystąpiły w liczbie czterech duetów.

Najlepiej spośród łaskowianek zaprezentowały się Natalia Hajdukiewicz i Natalia Ludwisiak, które zajęły miejsce 7. (2 wygrane i 2 porażki). Na wyróżnienie zasługuje również postawa Kamili Rozwalak i Martyny Kmiecik (1 wygrana i 2 porażki), które jeszcze w zeszłym tygodniu rywalizowały w rozgrywkach minisiatkówki, a dziś w gronie starszych koleżanek zajęły miejsce 9. Z takim samym wynikiem turniej zakończyły Julia Mosińska i Maja Szymańska. Kaja Sobolewska i Weronika Bednarek po dwóch przegranych meczach zajęły pozycję 13.

Do półfinałów bez porażki awansowały duety Malwina Schonhofer i Nikola Miązek (MUKS Abis-SP 64 Łódź) oraz Julia Gliwa i Weronika Krysztofiak (MUKS Abis-SP 64 ŁKS Siatkówka Żeńska). O dwa pozostałe miejsca w strefie medalowej zagrają duety: Wiktoria Mencel/Oliwia Laszczyk (ŁKS Łódź) i Amelia Bogdanowicz/Oliwia Bednarek (UKS Ozorków) oraz Patrycja Wróbel/Roksana Caban (MUKS Abis-SP 64 Budowlani Łódź) i Michalina Franasiak/Aleksandra Łuczyńska (Lider Konstantynów Łódzki).

Zdjęcia z pierwszego dnia turnieju dostępne są na naszym profilu na Facebooku.

Harmonogram niedzielnych meczów:

10:00 – boisko nr 1 – Wiktoria Mencel/Oliwia Laszczyk – Amelia Bogdanowicz/Oliwia Bednarek
10:00 – boisko nr 2 – Patrycja Wróbel/Roksana Caban – Michalina Franasiak/Aleksandra Łuczyńska

11:00 – półfinały

12:00 – mecze o medale

Kliknij by skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Na górę