Kadetki

Drugie kadetki i młodziczki tym razem bez wygranej

W miniony weekend, 10 i 11 grudnia swoje kolejne ligowe mecz rozegrały nasze zespoły występujące w II lidze kadetek oraz w rozgrywkach młodziczek.

W sobotę, w II lidze kadetek podejmowaliśmy we własnej sali ekipę MUKS Juvenii Rawa Mazowiecka. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla gości, ale mimo porażki nasze dziewczęta mogą być naprawdę zadowolone z tego spotkania, gdyż starcie było bardzo wyrównane i cała drużyna zaprezentowała się w nim dużo lepiej niż w dwóch poprzednich spotkaniach. Brawa dla dziewcząt za podjętą walkę i wywalczenie kolejnego punktu do ligowej tabeli.

W niedzielę rozegraliśmy V już turniej fazy zasadniczej w rozgrywkach młodziczek. Tym razem walczyliśmy nie tylko z rywalkami, ale również z falą chorób, a na turniej z 15 zgłoszonych do rozgrywek dziewcząt dało radę pojechać jedynie… 6. Mimo znaczących braków osobowych obecne na turnieju siatkarki dały z siebie wszystko i choć ulegliśmy w obu meczach rywalkom (0:2 z UKS Czwórką Aleksandrów Łódzki i 0:2 z ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II), to należą im się naprawdę wielkie brawa za pokazanie sportowego charakteru.

Na górę