Minisiatkówka

Łaskowianki obroniły tytuł!

Świetnie w rozegranym w sobotę, 13 kwietnia turnieju finałowym Ligi Minisiatkówki Województwa Łódzkiego zaprezentowały się nasze TRÓJECZKI z rocznika 2007, które wywalczyły 2 MEDALE!

Pierwsze miejsce powędrowało do Łaskovii I w składzie: Martyna Bulzacka, Karolina Kulczyńska, Martyna Michalak i Amelia Piotrowicz. Dziewczęta, podobnie jak przez fazę eliminacyjną i półfinałową, również przez turniej finałowy przeszły jak burza, nie oddając rywalkom nawet seta. Dziś wygrały 5, a w całych rozgrywkach łącznie 19 spotkań w stosunku 2:0.

Dziewczęta obroniły złoty medal z zeszłego roku, który w kategorii dwójek wywalczyły Martyna Bulzacka i Martyna Michalak.

Co więcej, na trzecim stopniu podium uplasowała się Łaskovia II w składzie: Maja Felczerek, Hania Puchała, Ania Martynowska i Zuzia Młynarczyk. Drugi zespół uległ jedynie klubowym koleżankom oraz Czwórce Aleksandrów Łódzki.

Tytuł MVP – najlepszej zawodniczki – turnieju finałowego, po raz drugi z rzędu powędrował do Martyny Bulzackiej, która rok temu otrzymała podobną nagrodę w kategorii dwójek.

W łódzkiej hali MOSiR rywalizowały też nasze CZWÓRKI z rocznika 2006: Julia Bryl, Julia Majda, Natalia Drewnowska, Natalia Łuczak i Paulina Hajdo.

Dziewczęta ostatecznie uplasowały się na siódmym miejscu.

Brawa dla całej ekipy i dla trener Mai Lipowskiej!

Klasyfikacja w kategorii TRÓJEK:

1. Łaskovia I Łask
2. Czwórka Aleksandrów Łódzki
3. Łaskovia II Łask
4. Lider I Konstantynów Łódzki
5. Lider II Konstantynów Łódzki
6. Joker 13 Tomaszów Mazowiecki
7. ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź
8. Skra Bełchatów

Klasyfikacja w kategorii CZWÓREK:

1. Libero VIP Aleksandrów Łódzki
2. UMKS Tuszyn
3. Lider Konstantynów Łódzki
4. Siatka Zgierz
5. UKS Ozorków
6. Volley 34 Łódź
7. Łaskovia Łask
8. ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź

Na górę