II liga

Znamy terminarz nadchodzącego sezonu

Przygotowujące się do drugoligowego sezonu siatkarki Łaskovii poznały terminarz nadchodzących rozgrywek. Jak już wcześniej informowaliśmy nasz zespół został po raz pierwszy w historii przydzielony do grupy drugiej, a jego rywalkami będą drużyny z województw: śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego i wielkopolskiego.

Nasze siatkarki zainaugurują rozgrywki 24 września meczem we własnej hali z MKS-em Świdnica. W pozostałych meczach pierwszej kolejki zmierzą się:

UKS Lis Tuliszków – Sokół 43 AZS AWF Katowice
KS Olimpia Jawor – KS Polonia Łaziska Górne
KS AJD Częstochowianka Częstochowa – Eco AZS Uni Opole
MKS Sokół Radzionków – MKS Zorza Wodzisław Śląski

W październiku czekają nas dalekie wyjazdowe starcia z Zorzą Wodzisław Śląski, Polonią Łaziska Górne oraz Olimpią Jawor, a także mecze u siebie z Uniwersytetem Opolskim i Sokołem 43 Katowice. W listopadzie natomiast wybierzemy się na mecz do Radzionkowa z tamtejszym Sokołem i zagramy we własnej hali z Częstochowianką Częstochowa oraz Lisem Tuliszków. Spotkanie z drużyną z Wielkopolski będzie ostatnim starciem pierwszej rundy, a zaraz po nim rozpocznie się runda rewanżowa. Faza zasadnicza zakończy się 18 lutego.

Szczegółowy terminarz meczów Łaskovii znajduje się w zakładce II LIGA -> WYNIKI.

Łaskowianki przygotowują się do nadchodzącego sezonu na własnym obiekcie. Trener Bogdan Lipowski ma do dyspozycji większość zawodniczek, które grały w naszym zespole pod koniec minionych rozgrywek. Z drużyną trenują również: Agata Gwardecka (ostatnio Budowlani Łódź), Magdalena i Monika Stasiak (Skra Bełchatów), Angelika Mierzyńska (Dziewiątka Łódź) oraz Karina Marczyńska (Energia Pabianice).

We wrześniu Łaskovia rozegra kilka meczów sparingowych. O szczegółach będziemy informowali na bieżąco.

Kliknij by skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Na górę