II liga

Wyrównany bój z faworytem w II lidze i wygrana w juniorkach

W kolejnym meczu II ligi Łaskovia uległa przed własną publicznością ekipie NOSiR-u Nowy Dwór Mazowiecki 1:3 (25:21, 23:25, 20:25, 22:25).

Mecz z jednym z faworytów tegorocznych rozgrywek był bardzo emocjonujący, w dwóch przegranych setach nasze siatkarki miały swoje szanse na zwycięstwo, ale ostatecznie górę wzięło doświadczenie starszych koleżanek z Nowego Dworu. Gratulujemy!

Porażka w takim stylu ujmy na pewno naszej drużynie nie przynosi i całej ekipie należą się brawa za postawę podczas sobotniego meczu!

Relację i galerię zdjęć z sobotniego meczu autorstwa Pana Rafała Szymczyka można przeczytać i obejrzeć na portalu InfoŁask.pl:

Łaskovia Łask – NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki 1:3
(25:21, 23:25, 20:25, 22:25)

Łaskovia zagrała w składzie: Natalia Ślażyńska, Paulina Krześlak, Nina Chojnacka, Maja Malczewska, Oliwia Kubryn, Wiktoria Kubryn, Ada Filipowicz, Marta Dąbrowska, Dominika Skoneczna, Karolina Rejmończyk, Linda Świątczak Daria Kaczmarek.

(25:18, 25:19, 25:23)

Dzień później nasze siatkarki ponownie wybiegły na plac gry w hali powiatowej przy Warszawskiej 13, tym razem by rozegrać kolejne spotkanie w ramach ligi wojewódzkiej juniorek. Gospodynie pokonały w trzech setach drugi zespół Łódzkiego Klubu Sportowego i umocniły się na prowadzeniu w ligowej stawce.

Serdecznie dziękujemy pizzerii GRANDE PIZZA w Łasku za ufundowanie pomeczowego poczęstunku dla naszych siatkarek!