Minisiatkówka

Trójki zwyciężyły w Tuszynie!

W dniach 15-16 grudnia w Tuszynie rozegrany został Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki o Puchar Burmistrza Tuszyna. Na starcie stanęło w sumie 48 zespołów z różnych zakątków Polski, które rywalizowały w kategoriach trójek (rocznik 2007) i dwójek (rocznik 2008 i młodsze).

Kolejny raz w tym sezonie z bardzo dobrej strony zaprezentowały się nasze trójki. Pierwszy zespół w składzie: Martyna Bulzacka, Karolina Kulczyńska, Martyna Michalak, Lena Michalska i Adrianna Piech w niedzielnej fazie finałowej zwyciężył we wszystkich czterech meczach i zajął I miejsce! Dzień wcześniej w fazach eliminacyjnych łaskowianki odniosły 6 zwycięstw i jedno spotkanie zremisowały (w trójkach grano 2 sety, bez względu na wynik).

Dodatkowo nagroda najlepszej zawodniczki turnieju powędrowała do Martyny Michalak, a najlepszą zagrywającą została wybrana Martyna Bulzacka!

Wysokie szóste miejsce zajęła także nasza druga trójeczka: Maja Felczerek, Hania Puchała, Amelia Piotrowicz, Ania Martynowska i Kiara Palinceusz.