Minisiatkówka

Trójki i czwórki zagrały w Zgierzu

W sobotę i niedzielę (19-20 marca) rywalizowaliśmy w ogólnopolskim turnieju Zgierz Cup w kategoriach trójek i czwórek. W zawodach wzięły udział łącznie 43 zespoły z różnych zakątków Polski, które do Zgierza przyjechały m.in. z Dolnego i Górnego Śląska, Mazowsza czy Wielkopolski. W tym gronie oglądać mogliśmy 2 trójeczki i 2 czwóreczki reprezentujące Łaskovię.

W trójkach nasz pierwszy zespół: Maja Kosmyk, Iza Zydorek, Ada Puchała i Julia Kubiak uplasował się na 18. lokacie. Pozycję niżej zakończyły rywalizację dziewczęta z Łaskovii II: Kornelia Bąk, Nadia Zakrzewska, Marysia Michalska i Zuzia Janicka.

W czwórkach na dziesiątym miejscu uplasowały się: Maja Bartoszczyk, Ola Kita, Kaja Dymińska, Karolina Jelińska i Iza Zydorek. Na 15. lokacie zakończyły rozgrywki: Maja Dębkowska, Zosia Jacoń, Hania Malinowska, Maja Kosmyk i Ada Puchała.

Serdecznie dziękujemy naszym kochanym rodzicom: Pani Justynie, Panu Marcinowi i Panu Grzegorzowi za pomoc w transporcie i opiekę nad naszymi podopiecznymi.

Kolejne minisiatkarskie zmagania już w najbliższy weekend. Dwójeczki i trójeczki rozegrają III turniej Ligi Minisiatkówki Województwa Łódzkiego w Konstantynowie Łódzkim.

Trzymajcie kciuki!

Na górę