Minisiatkówka

Łaskovia Olimp Cup 2022 – turniej czwórek

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 na Os. Batorego w Łasku, w ramach siódmej edycji Ogólnopolskiego Świątecznego Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt Łaskovia Olimp Cup 2022 rywalizowały dziś dziewczęta w kategorii czwórek (rocznik 2010 i młodsze).

W zawodach wzięło udział 15 zespołów, które do Łasku przyjechały z województw: śląskiego, mazowieckiego, dolnośląskiego oraz łódzkiego.

Ostatecznie po ponad 6 godzinach rywalizacji złote medale powędrowały do siatkarek reprezentujących Zenit Wrocław, na drugiej lokacie uplasowały się dziewczęta z Akademii Siatkówki Tomasza Wójtowicza, a na najniższym stopniu podium stanęły zawodniczki AMS Mini Volley Kamienna Góra.

Najlepsze zespoły otrzymały puchary, medale i nagrody rzeczowe, a najlepsze zawodniczki trzech pierwszych zespołów pamiątkowe statuetki.

MVP turnieju została Amelia Kulik (Zenit Wrocław). Wyróżnienia powędrowały też do Izy Uilhoorn (Akademia Siatkówki Tomasza Wójtowicza) oraz Inez Chmielewskiej (AMS Mini Volley Kamienna Góra).

Do wszystkich uczestniczek powędrowały też pamiątkowe medale. Nagrody ufundowała Gmina Łask.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestniczkom, trenerom i kibicom za dzisiejsze zawody, jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego na nadchodzący 2023 rok!

ŁASKOVIA OLIMP CUP 2022 – TURNIEJ CZWÓREK:

1. Zenit Wrocław
2. Akademia Siatkówki Tomasza Wójtowicza
3. AMS Mini Volley Kamienna Góra
4. UKS Volley 34 Łódź I
5. MKS Dwójka Zawiercie I
6. ŁMLKS Łaskovia Łask I

7. UKS Tytan Ostrowy I
8. GLKS Nadarzyn I
9. ŁKS Siatkówka Żeńska
10. MKS Dwójka Zawiercie II
11. UKS Tytan Ostrowy II
12. UMKS Tuszyn

13. ŁMLKS Łaskovia Łask II
14. UKS Volley 34 Łódź II
15. GLKS Nadarzyn II

Na górę