Kadetki

Kadetki zagrały w kratkę i zostaną w grupie IV

W niedzielę w Łasku odbył się I turniej fazy zasadniczej ligi wojewódzkiej kadetek – grupa 4, w którym udział wzięły: Łaskovia Łask, Volley 34 Łódź i ŁKS Siatkówka Żeńska II Łódź.

Łaskowianki zagrały w kratkę otwierając turniej wygraną z ŁKS-em II Łódź 2:0 (25:17, 25:19 i 15:13 w dodatkowym secie). Później ełkaesiaczki musiały uznać także wyższość Volley 34 Łódź i z naszymi dobrymi znajomymi z Volley 34 zagraliśmy w meczu o I miejsce.

Tutaj nie było już tak różowo, co prawda wygraliśmy pierwszą partię 25:17, ale dwie kolejne padły łupem rywalek (16:25 i 8:15) i to one mogły cieszyć się z awansu do grupy III, my tymczasem pozostajemy w grupie IV.

Gratulacje i brawa dla trenera Marcina Sapińskiego i dziewcząt z Volley 34, zwłaszcza za niezmordowaną postawę w obronie.

Łaskowianki zagrały dziś w składzie: Kamila Rozwalak, Paulina Olszacka, Wiktoria Bednarek, Hania Kowalewska, Olga Łukaszewska, Karolina Rejmończyk, Martyna Kmiecik, Weronika Buczkowska, Weronika Przybylska oraz Patrycja Chełmik.

Na górę