Kadetki

Kadetki, młodziczki i czwórki grały towarzysko

Mimo że rozgrywki ligowe zakończyły z początkiem lutego, to nie próżnują nasze kadetki, a przy okazji także czwórki i młodziczki.

Dziewczęta rozegrały dziś turniej towarzyski i choć o tej porze sezonu ciężko było znaleźć sparingpartnerki, to jak zawsze mogliśmy liczyć na naszych przyjaciół z UMKS Tuszyn i Tubądzin Volley MOSiR Sieradz.

Poziom gier był bardzo wyrównany (tylko jeden mecz zakończył się bez tie-breaka), a każdy z zespołów mógł skorzystać ze wszystkich dostępnych zawodniczek.

Ostatecznie pierwsze miejsce powędrowało do UMKS-u Tuszyn, na drugim miejscu Łaskovia I (roczniki 2003-5), a na trzecim Łaskovia II (roczniki 2006-7). Wszystkie 3 zespoły wygrały po 2 spotkania, a o ostatecznej klasyfikacji zadecydował stosunek setów. Na czwartym miejscu uplasowała się ekipa z Sieradza, która dzielnie walczyła we wszystkich 3 meczach (wszystkie przegrane po tie-breakach, w tym 2 na przewagi).

Serdecznie dziękujemy naszym rywalkom za wizytę w Łasku!

Łaskovię reprezentowały dwie ekipy w składzie:

Łaskovia I: Kamila Rozwalak, Weronika Buczkowska, Paulina Olszacka, Hania Zwolińska, Amelka Kisiel, Olga Łukaszewska i Ania Martynowska.

Łaskovia II: Martyna Bulzacka, Hania Puchała, Weronika Kula, Roksana Wojtasik, Karolina Kulczyńska, Julia Bryl, Martyna Michalak i Julia Majda.

Serdecznie dziękujemy Panu Andrzejowi Kisielowi i Pani Gabrysi Buczkowskiej za zdjęcia z dzisiejszych zawodów!

Na górę