Juniorki

Juniorki wicemistrzyniami województwa!

W ostatnim meczu drugiego etapu fazy zasadniczej ligi wojewódzkiej juniorek pokonaliśmy na wyjeździe UMKS Tuszyn 3:0 (25:16, 25:22, 25:17), dzięki czemu dziewczęta obroniły srebrne medale wywalczone rok temu przez starsze koleżanki!

Wielkie brawa dla całej ekipy!

W środowym meczu cały zespół pokazał, że potrafi zjednoczyć się w ważnych momentach. Na boisku aż kipiało od zaangażowania, a w “kwadracie” od dobrej zabawy. Każda z obecnych na sali dziewcząt dołożyła cegiełkę do dzisiejszego wyniku. Szczególne uznanie należy się naszym siatkarkom zwłaszcza za drugą partię, w której przegrywały już 16:21, potrafiły jednak odwrócić losy tego seta zwyciężając do 22. W dzisiejszym meczu SMS ZSM-T w Ostrowie Łaskovia wystąpiła w składzie: Martyna Bulzacka, Martynach Michalak, Karolina Kulczyńska, Roksana Wojtasik, Zuzia Gruchaj, Julia Bryl, Ewa Mrózek, Zuzia Plich, Oliwka Pilecka, Amelka Ostrowska, Marcysia Kułak, Paulina Fister i Hania Puchała. Duży wkład w osiągnięty wynik miała też nieobecna dziś Angelika Witek, której wysyłamy ogromne serduszko i już nie możemy doczekać się jej powrotu do nas!

Wielkie brawa także dla pozostałych trenujących i rywalizujących wspólnie z nami dziewcząt, które w tym roku w rozgrywkach juniorek nie odegrały znaczącej roli, ale które z powodzeniem walczą na boisku w młodszych kategoriach wiekowych i również miały duży wkład w uzyskany wynik, mowa tu o: Monice Miłek, Weronice Kuli, Lenie Michalskiej, Zosi Florczyk i oczywiście niezastąpionej Natalce Kiejnich!

Gratulacje dla UMKS za historyczny brąz oraz dla ŁKS Siatkówka Żeńska za złoto. Trzymamy kciuki za Wasze sukcesy na arenie ogólnopolskiej!

Na górę