II liga

Wyjazdowe wygrane w seniorkach i juniorkach!

W swoim trzecim meczu w rozgrywkach II ligi seniorek nasze siatkarki odniosły upragnione zwycięstwo, pokonując w sobotę, 10 października Sobieskiego Oława w pierwszym w tym sezonie meczu wyjazdowym.

Czasu na odpoczynek nie było dużo, gdyż już następnego dnia o 11:00 dziewczęta zagrały w lidze wojewódzkiej juniorek, gdzie zmierzyły się z ŁKS-em Siatkówka Żeńska II. Ten mecz, rozegrany w Łodzi nasze siatkarki wygrały bez straty seta.

Serdecznie gratulujemy całej drużynie!

Na uwagę zasługuje fakt, że w najstarszej z młodzieżowych kategorii zadebiutowały w niedzielę młodziczki: Martyna Bulzacka, Hania Puchała, Karolina Kulczyńska i Paulina Fister, które dzielnie radziły sobie u boku starszych koleżanek. Martyna, Hania i Karolina mają też już za sobą debiut w rozgrywkach II ligi seniorek, w których pojawiły się na boisku w środowym meczu z Energą MKS Kalisz II.

II liga kobiet: MGLKS Sobieski Oława – ŁMLKS Łaskovia Łask 3:1
25:20, 15:25, 15:25, 24:26

Skład Łaskovii: Natalia Ślażyńska, Oliwia Kubryn, Wiktoria Kubryn, Adrianna Domańska, Maja Malczewska, Karolina Rejmończyk, Dominika Skoneczna (libero) oraz Kamila Rozwalak i Daria Kaczmarek.

Liga wojewódzka juniorek: ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II – ŁMLKS Łaskovia Łask 0:3
30:32, 9:25, 19:25

Skład Łaskovii: Kamila Rozwalak, Oliwia Kubryn, Wiktoria Kubryn, Adrianna Domańska, Maja Malczewska, Karolina Rejmończyk, Dominika Skoneczna (libero) oraz Karolina Kulczyńska, Martyna Bulzacka, Hania Puchała i Paulina Fister.

Na górę