II liga

Wygrana i 2 porażki w II lidze kobiet

Minione kilka dni przyniosło kolejne rozstrzygnięcia na seniorskich parkietach. Nasze siatkarki wciąż nadrabiają ligowe straty spowodowane przerwą związaną z kwarantanną. W ciągu ostatnich 8 dni udało nam się rozegrać 3 spotkania, w których odnieśliśmy 1 zwycięstwo i doznaliśmy 2 porażek.

W niedzielę, 22 listopada udaliśmy się do Aleksandrowa Łódzkiego na starcie z aktualnym liderem i faworytem tegorocznych rozgrywek, tamtejszym Libero VIP Gwarant. Nasze siatkarki dzielnie walczyły z rywalkami, jednak ostatecznie to gospodynie zeszły z boiska w roli zwyciężczyń wygrywając 3:1 (25:16, 22:25, 25:23, 25:20).

W znacznie lepszych humorach kończyliśmy starcie z ekipą #VolleyWrocław, które rozegrane zostało we wtorek, 24 listopada. W tym meczu nasze siatkarki stanęły na wysokości zadania i zwyciężyły 3:0 (25:20, 25:18, 25:23).

Dużo słabszy dzień przytrafił się natomiast dziewczętom tydzień później, we wtorek, 1 grudnia, w kolejnym drugoligowym meczu, w którym gościliśmy na własnym boisku MKS Dąbrowa Górnicza. Rywalki od pierwszego gwizdka narzuciły nam swój styl gry i wygrały pewnie 3:0 (25:17, 25:20, 25:15).

Szansa na przełamanie już w najbliższy piątek, kiedy to dziewczęt rozegrają następne zaległe spotkanie. Tym razem rywalkami łaskowianek będzie ekipa Volley Świdnica. Trzymamy kciuki!

W ostatnich meczach II ligi wystąpiły: Natalka Ślażyńska, Dominika Skoneczna, Oliwia Kubryn, Maja Malczewska, Ada Domańska, Wiktoria Kubryn, Klaudia Kamińska, Paulina Fister, Karolina Kulczyńska, Hania Puchała, Martyna Bulzacka, Karolina Rejmończyk i Kamila Rozwalak. Dziewczęta dzielnie wspierała kontuzjowana Daria Kaczmarek.

Na górę