II liga

Weekend na 6-kę! IV miejsce na półmetku II ligi!

Bardzo udany weekend mają za sobą nasze siatkarki rywalizujące w II lidze seniorek oraz w rozgrywkach wojewódzkich juniorek. Dziewczęta w minioną sobotę i niedzielę wygrały 2 spotkania bez straty seta: najpierw pokonując na wyjeździe LTS Legionovię Legionowo w II lidze, a dzień później zwyciężając z ŁKS Siatkówka Żeńska w lidze wojewódzkiej juniorek. Bilans setów 6:0, a więc można śmiało powiedzieć, że weekend zaliczony na szóstkę!

Przekonująca wygrana w Legionowie, gdzie w sobotę łaskowianki zmierzyły się z LTS Legionovią sprawiła, że Łaskovia pierwszą rundę fazy zasadniczej w grupie 2 II ligi zakończyła na wysokim czwartym miejscu. W 10 dotychczas rozegranych spotkaniach nasze siatkarki odniosły 6 zwycięstw i zgromadziły na swoim koncie 19 oczek, mając 2 punkty straty do trzeciego BAS-u Białystok i 3 punkty przewagi nad piątą Ósemką Siedlce.

W lidze wojewódzkiej juniorek dziewczęta wciąż są jedynym niepokonanym zespołem, a drugi etap fazy zasadniczej rozpoczęły od wysokiej niedzielnej wygranej z ekipą Łódzkiego Klubu Sportowego. Mecz rozegrany został w hali sportowej MOS w Łasku i potrwał niewiele ponad godzinę. Po zakończeniu spotkania nasze siatkarki po raz kolejny mogły skorzystać z poczęstunku ufundowanego przez jednego z naszych sponsorów: pizzerię Grande Pizza w Łasku – serdecznie dziękujemy!

II liga kobiet, grupa 2, 11. kolejka:

LTS Legionovia Legionowo – Łaskovia Łask 0:3
19:25, 21:25, 18:25

Liga wojewódzka juniorek, faza zasadnicza, II etap, 1. kolejka:

Łaskovia Łask – ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 3:0
25:20, 25:7, 25:14

Skład Łaskovii: Natalia Ślażyńska, Paulina Krześlak, Wiktoria Kubryn, Maja Malczewska, Marta Dąbrowska, Nina Chojnacka, Ada Filipowicz, Dominika Skoneczna, Oliwia Kubryn, Daria Kaczmarek, Linda Świątczak, Karolina Rejmończyk

Na górę