Minisiatkówka

Udany występ minisiatkarek!

W rozegranym w niedzielę pierwszym turnieju rundy zasadniczej Ligi Minisiatkówki Województwa Łódzkiego wystartowały 4 dwójki (rocznik 2009 i młodsze) oraz 2 trójki (rocznik 2008) reprezentujące Łaskovię. Zawody rozegrano w odnowionej hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Łasku, która okazale prezentowała się po wykonanym remoncie trybun, wymianie oświetlenia oraz malowaniu.

Świetnie zaprezentowały się Ola Kita i Iza Zydorek, które wygrały wszystkie cztery mecze w najwyższej grupie w dwójkach. W najwyższej grupie dwójek utrzymały się też Hania Malinowska i Zuzia Drewicz, które wygrały jedno spotkanie.

Komplet zwycięstw odniosły również grające w drugiej grupie Maja Kosmyk i Julia Rusiecka. Oznacza to, że w drugim turnieju w najwyższej grupie zagrają aż 3 nasze duety!

Nasza najmłodsza dwójeczka: Ada Puchała, Marysia Michalska i Kornelia Bąk odniosła jedno zwycięstwo i zajęła drugie miejsce w grupie trzeciej.

W trójkach drugie miejsce w najwyższej grupie zajął nasz pierwszy zespół: Julia Gwis, Oliwka Czajka, Ola Piotrowska i Emilka Artwik, który wygrał 2 spotkania.

Czwarte miejsce w I grupie zajęły: Blanka Pałuszyńska, Amelka Witaszczyk, Martyna Szwarczewska, Natalka Owczarek i Julia Bąk.

Wielkie brawa dla wszystkich dziewcząt i opiekującej się nimi trener Mai Lipowskiej!

Na górę