Minisiatkówka

Trójki awansowały do finału wojewódzkiego!

W sobotę w Tuszynie odbyły się turnieje półfinałowe wojewódzkich rozgrywek minisiatkówki Kinder + Sport w kategorii dwójek (rocznik 2005 i młodsze) i trójek (rocznik 2004 i młodsze). Podopieczne Mai Lipowskiej zajęły drugie miejsce w swojej grupie w kategorii trójek i awansowały do turnieju finałowego, który odbędzie się 14 maja.

Łaskowianki trafiły do grupy B, w której zmierzyły się z zespołami: UKS Volley 34 I Łódź, ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź, Salos I Łódź oraz dwiema drużynami MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka. Nasze siatkarki odniosły cztery zwycięstwa bez straty seta, a w spotkaniu decydującym o pierwszym miejscu dopiero po tie-breaku rozgrywanym na przewagi uległy UKS Volley 34 I Łódź.

Po dwa najlepsze zespoły z każdej z czterech grup półfinałowych awansowały do turnieju finałowego. W tym gronie oprócz Łaskovii i UKS Volley 34 I Łódź znalazły się drużyny: UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki, UMKS Tuszyn, Lider Konstantynów Łódzki I i II, UKS Siata I Łódź oraz UKS Volley 34 II Łódź. Łaskowianki trafiły do grupy E, w której zagrają z Czwórką, Liderem I i Tuszynem. Trzy najlepsze zespoły w województwie awansują do turnieju finałowego mistrzostw Polski.

Turniej półfinałowy Kinder + Sport – 23.04.2016 – Tuszyn

Łaskovia – UKS Volley 34 I Łódź 1:2 (34:42)
Łaskovia – ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 2:0 (30:9)
Łaskovia – Salos I Łódź 2:0 (30:15)
Łaskovia – MUKS Juvenia I Rawa Mazowiecka 2:0 (30:19)
Łaskovia – MUKS Juvenia IV Rawa Mazowiecka 2:0 (30:14)

minisiatkowkapolfinal2016

 

Kliknij by skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Na górę