Minisiatkówka

Srebro czwórek w Błoniu!

W minioną niedzielę kolejny medal w ogólnopolskiej rywalizacji wywalczyła nasza eksportowa czwóreczka z rocznika 2007.

Dziewczęta udały się do podwarszawskiego Błonia, gdzie wzięły udział w ogólnopolskim turnieju towarzyskim. W zawodach na starcie stanęło łącznie 11 ekip, wśród których znalazły się ubiegłoroczne mistrzynie Polski, Dwójka Zawiercie, dwie czołowe ekipy ubiegłorocznych Mistrzostw Mazowsza: Sparta Warszawa i Beta Błonie, ubiegłoroczne mistrzynie Podlasia z Rekordu Zambrów czy brązowe medalistki mistrzostw Małopolski z Salosu Staniątki.

Nasze siatkarki szły przez zawody jak burza, wygrywając 6 kolejnych spotkań bez straty seta i pokonując kolejno: Polonez Wyszków, Spartę Warszawa, Betę Błonie II, Plas Warszawa, Salos Staniątki, a w półfinale Betę Błonie I

Smaku porażki łaskowianki doznały dopiero w wielkim finale, gdzie stoczyły kolejny w tym sezonie emocjonujący pojedynek z ubiegłorocznymi mistrzyniami Polski, Dwójką Zawiercie. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 (15:9, 13:15, 6:11) dla zawiercianek.

Wielkie brawa za osiągnięty rezultat należą się dla całego zespołu w składzie: Martyna Bulzacka, Martyna Michalak, Karolina Kulczyńska, Hania Puchała, Ania Martynowska i Weronika Kula.

Na górę