II liga

Seniorki poległy w Węgrowie i zagrają o utrzymanie

Niestety, nie udał się naszym seniorkom wyjazd do Węgrowa, gdzie łaskowianki zmierzyły się z tamtejszym Nike. W meczu o przysłowiowe “6 punktów” lepsze okazały się gospodynie i to one wystąpią w fazie play-off. Łaskovię czekają natomiast mecze o utrzymanie się w rozgrywkach, w których rywalkami naszych siatkarek będzie najprawdopodobniej Sparta Warszawa. Rywalizacja będzie toczyła się do trzech wygranych meczów, a przegrany zespół opuści drugoligowe szeregi.

Zanim jednak nasze siatkarki stoczą decydujące starcia muszą dokończyć fazę zasadniczą, w której zostały do rozegrania jeszcze 2 spotkania. Już w najbliższą sobotę Łaskovia uda się do Siedlec gdzie zmierzy się z tamtejszą Ósemką, natomiast 17 marca zakończymy pierwszy etap rozgrywek spotkaniem u siebie z Legionovią Legionowo.

Nike Węgrów – Łaskovia Łask 3:1
25:22, 22:25, 25:18, 25:22

Skład Łaskovii: Joanna Gruszka, Paulina Czubak, Aleksandra Mielczarek-Błońska, Anna Grajewska, Zuzanna Berkowska, Natalia Gruszczyńska, Maja Lipowska (libero) oraz Magda Stasiak, Karolina Makaruk, Agata Antosiak i Magdalena Turek

Na górę