Plebiscyty

Podsumowanie sportowego roku w Łaskim Domu Kultury

fot. Gmina Łask

W ubiegły piątek w Galerii z Fortepianem Łaskiego Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie minionego roku 2016 w łaskim sporcie. W spotkaniu wzięli udział reprezentanci lokalnych klubów sportowych oraz ich trenerzy. Część oficjalna prowadzona była przez dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku, Panią Elżbietę Krawczyk.

Nasi przedstawiciele z Burmistrzem Łasku, Panem Gabrielem Szkudlarkiem

Uroczystość rozpoczęła się od wręczenia pamiątkowych statuetek i wyróżnień dla laureatów XIX Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2016 Gminy Łask, który odbywał się pod patronatem Burmistrza Łasku, Pana Gabriela Szkudlarka. Pan Burmistrz wyróżnienia wręczył osobiście w towarzystwie Przewodniczącego Komisji Sportu, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Miejskiej w Łasku, Pana Grzegorza Stolarka. Nagrody z rąk oficjeli otrzymały między innymi nasze siatkarki: Kamila Rozwalak, Kaja Sobolewska i Alicja Jaryszek, które zajęły odpowiednio: II, V i VIII miejsce w plebiscycie. Wyróżnienia za pracę z młodymi sportowcami otrzymali również nasi trenerzy: Maja, Bogdan i Filip Lipowscy.

Wszyscy wyróżnieni trenerzy i zawodnicy

Po zakończeniu części oficjalnej była okazja do wspólnych zdjęć, rozmów, a także skosztowania pysznego poczęstunku, w tym tradycyjnego tortu.

Wywiadów udzielonych po zakończeniu części oficjalnej przez trenera Bogdana Lipowskiego oraz naszą siatkarkę Kamilą Rozwalak można posłuchać za pośrednictwem kanału 8TVR – Sieradzka TV Media.

Kliknij by skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Na górę