Minisiatkówka

Niespełna tydzień do ŁASKOVIA OLIMP CUP!

Tuż po Świętach Bożego Narodzenia hala powiatowa przy ul. Warszawskiej będzie areną zmagań siatkarskich jakiej do tej pory w Łasku jeszcze nie było. 28 i 29 grudnia rozegrany zostanie Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dziewcząt ŁASKOVIA OLIMP CUP. W czwartek w kategorii trójek rywalizować będą 11-latki (rocznik 2006), natomiast w piątek 10-latki (rocznik 2007) zmierzą się w kategorii dwójek. Zmagania w obu kategoriach wiekowych rozpoczną się o 10:00 i potrwają do wieczora (finały planowane są na 17:00). Udział w zawodach potwierdziło niemal 60 zespołów reprezentujących 17 klubów z całej Polski, co sprawi, że w turnieju weźmie udział ponad 200 dziewcząt! Patronat nad wydarzeniem objął POWIAT ŁASKI.

Elektryk Łaskovia Olimp Cup

Hala “Elektryka” gotowa jest już na przyjęcie ponad 200 siatkarek z całej Polski!

Do turnieju trójek zgłosiły się 23 zespoły (wciąż mamy jeszcze jedno wolne miejsce – szczegóły w zakładce Zgłoszenia na stronie internetowej zawodów), które w pierwszej fazie rozgrywek zostaną podzielone na 3 grupy eliminacyjne. 4 najlepsze drużyny z każdej z nich stworzą dwie nowe, sześciozespołowe grupy, które w drugiej fazie powalczą o awans do półfinałów. Ekipy z miejsc piątych i szóstych w grupach eliminacyjnych powalczą o miejsca 13-18, a siódme i ósme zespoły zagrają o miejsca 19-24.

Zespoły zgłoszone do turnieju trójek: Łaskovia Łask I/II/III, UMKS Tuszyn I/II, Spartakus Lniano, Joker Świecie, Sparkatkus Lniano/Joker Świecie (zespół łączony), GLKS Nadarzyn I/II, Siatka Zgierz I/II, Start Kłobuck, SP Kluczewsko I/II, Lider Konstantynów Łódzki, Siatkarz Wieluń I/II/III, Mos Wierzchlas, UKS Ozorków I/II/III.

Firma Pogrzebowa Olimp

Sponsorem tytularnym turnieju jest FIRMA POGRZEBOWA OLIMP Pana Jacka Bulzackiego

W dwójkach 36 drużyn walczyć będzie w sześciu grupach eliminacyjnych. Po dwa najlepsze duety z każdej z nich awansują do drugiej rundy, gdzie podobnie jak w trójkach utworzone zostaną dwie grupy sześciozespołowe, z których dwie najlepsze ekipy powalczą o medale. Zespoły, które w eliminacjach zajmą miejsca od czwartego do szóstego zagrają o lokaty 13-36 w całym turnieju.

Zespoły zgłoszone do turnieju dwójek: Łaskovia Łask I/II/III, UMKS Tuszyn I/II/III, Volley 34 Łódź I/II, Spartakus Lniano I/II, Joker Świecie, Sparkatkus Lniano/Joker Świecie (zespół łączony), GLKS Nadarzyn I/II, Salos Staniątki I/II/III, Start Kłobuck, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki I/II/III, Start Dobromierz I/II/III, MOS Wierzchlas I/II, Siatkarz Wieluń, Sparta Warszawa I/II, MMKS Łęczyca I/II, Lider Konstantynów Łódzki I/II/III, UKS Ozorków I/II.

Koszulka i medale Łaskovia Olimp Cup

Na wszystkie uczestniczki czekają medale oraz pamiątkowe koszulki ufundowane przez 3M COLLECTION Pani Magdaleny Psujek

Hala sportowa dawnego “Elektryka” została specjalnie przygotowana na potrzeby naszego świątecznego wydarzenia. Powstały dwa zupełnie nowe boiska do minisiatkówki, dzięki czemu jednocześnie będzie mogło być rozgrywanych aż 6 turniejowych meczów. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestniczek pamiątkowe koszulki, każda zawodniczka wyjedzie też z Łasku z medalem i innymi drobnymi upominkami.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym sponsorom, zwłaszcza sponsorowi tytularnemu, Panu JACKOWI BULZACKIEMU i jego FIRMIE POGRZEBOWEJ OLIMP, która od dawna wspiera nasz klub i bez której wsparcia finansowego nie mielibyśmy możliwości zorganizowania turnieju na taką skalę. Dziękujemy także firmie KOSBRUK, która również wspomogła nasze wydarzenie finansowo.

Po raz kolejny serdecznie dziękujemy również Pani MAGDALENIE PSUJEK i firmie 3M COLLECTION, która ufundowała pamiątkowe koszulki dla wszystkich dziewcząt, a także firmie WXMEDIA i Panu Rafałowi Raczyńskiemu za nadruk na koszulkach i gadżety dla uczestniczek.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do “Elektryka” 28 i 29 grudnia, początek gier o 10:00, sportowe emocje gwarantowane!

Kliknij by skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Na górę