Młodziczki

Młodziczki rozpoczęły eliminacje

Za nami pierwszy etap eliminacji ligi wojewódzkiej młodziczek.

W rozegranym w sobotę, 10 października, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 turnieju podgrupy A2 nasze siatkarki pokonały SPS Zduńska Wola 2:0 (25:1, 25:5) i Libero Pajęczno 2:0 (25:7, 25:7) i uległy po bardzo emocjonującym spotkaniu UMKS-owi Tuszyn 1:2 (25:19, 22:25, 11:15).

Czekamy na wyniki podgrupy A1, która swoje mecze rozegra w innym terminie. Po zakończeniu rywalizacji w obu podgrupach rozegrany zostanie turniej finałowy grupy A, który zadecyduje o ostatecznym rozstawieniu zespołów w fazie zasadniczej.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie Psujek i firmie 3M Collection HURT,wholesale only. za ufundowanie legginsów i koszulek rozgrzewkowych, w których rozpoczynamy kolejny sezon!

Łaskowianki w pierwszym turnieju ligowym w sezonie zagrały w składzie: Weronika Kula, Martyna Bulzacka, Natalia Kiejnich, Martyna Michalak, Karolina Kulczyńska, Hania Puchała, Lena Jokiel, Roksana Wojtasik, Lena Michalska, Paulina Fister, Natalia Drewnowska, Julka Bryl, Amelia Krakowiak oraz Amelia Piotrowicz.

Na górę