Kadetki

Młodziczki i kadetki poznały rywalki

W środę w siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej odbyło się losowanie grup eliminacyjnych tegorocznych rozgrywek młodzieżowych w województwie łódzkim, w których tym razem łaskowianki zagrają w kategoriach młodziczek i kadetek.


Do rozgrywek w kategorii młodziczek (dziewczęta urodzone w roku 2002 i młodsze) zgłosiło się 25 zespołów, które podzielone zostały na cztery grupy eliminacyjne. Turnieje eliminacyjne zostaną rozegrane 5-6 listopada. Łaskovia zagra w grupie D, która została podzielona na dwie podgrupy:

D1: Dargfil Tomaszów Mazowiecki, Juvenia I Rawa Mazowiecka, Czarni Szczerców, Włókniarz Zgierz
D2: Łaskovia Łask, Skra Bełchatów, Juvenia II Rawa Mazowiecka

Pierwszego dnia zespoły zagrają w podgrupach, każdy z każdym. W drugim dniu zawodów dwa najlepsze zespoły z poszczególnych podgrup zagrają o miejsca I-IV, a pozostałe drużyny o miejsca V-VII. W zależności od zajętego miejsca w turnieju eliminacyjnym nasz zespół zostanie przydzielony do odpowiedniej ligi.


Znacznie wcześniej, bo już 24 września rozpoczną sezon nasze kadetki. Dziewczęta z rocznika 2000 i młodsze również rozegrają dwudniowy turniej eliminacyjny, który zadecyduje o rozstawieniu w rozgrywkach ligowych. 24 zgłoszone zespoły podzielono na 4 grupy. Łaskowianki zagrają w grupie B, a ich przeciwniczkami będą:

Dargfil I Tomaszów Mazowiecki
Salos-Wodna Łódź
Volley Team Żychlin
MKS 16 Łódź
Dargfil II Tomaszów Mazowiecki

Mecze będą rozgrywane systemem każdy z każdym.

Szczegółowe informacje dotyczące turniejów zostaną podane w późniejszym terminie, gdy pojawią się oficjalne komunikaty ŁZPS.

Kliknij by skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Na górę