Kadetki

Mistrzostwa Województwa Kadetek w siatkówce plażowej

W dniach 22-23 czerwca w Sulejowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Kadetek w siatkówce plażowej.

W pierwszym dniu zawodów dla dziewcząt z rocznika 2004 i młodszych na starcie stanęło aż 35 par, w tym 4 duety naszych młodziczek. Dziewczęta spisywały się bardzo dzielnie w starszej kategorii wiekowej i aż 2 nasze pary awansowały do spotkań decydujących o medalach, w których wzięła udział najlepsza ósemka zawodów.

Bez porażki do ćwierćfinałów awansowały Martyna Bulzacka i Hania Puchała oraz Paulina Fister i Roksana Wojtasik!

Dzielnie walczyły 2 nasze pozostałe duety: Martyna Michalak i Karolina Kulczyńska wygrały 3 spotkania i zajęły 9. miejsce, a Jula Bryl i Natalka Kiejnich odniosły jedno zwycięstwo i ukończyły zawody na 25. pozycji.

Drugiego dnia zawodów o jak najwyższe lokaty rywalizowała najlepsza ósemka. Ostatecznie 4. miejsce zajęły Roksana Wojtasik i Paulina Fister, a na 5. lokacie zostały sklasyfikowane Martyna Bulzacka i Hania Puchała.

Drużynie towarzyszyła także niezastąpiona Natalia Kiejnich, która wcieliła się w rolę fotografa, trenera i jak zawsze dobrego ducha zespołu. Dziewczęta dopingowała też siostra Hani, Ada. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Maćkowi Puchale za zorganizowanie w ekspresowym tempie transportu na drugi dzień zawodów!

Na górę