Minisiatkówka

Łaskovia Olimp Cup 2022 – turniej trójek

Dzisiejszy turniej trójek zakończył siódmą edycję Ogólnopolskiego Świątecznego Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt – Łaskovia Olimp Cup 2022!

Dziś jak zwykle nie zabrakło sportowych emocji, które zgotowały nam 24 zespoły rywalizujące w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 na Osiedlu Batorego w Łasku!

Dziewczęta zacięcie rywalizowały w wymagającym systemie dwóch grup po 12 zespołów, który ostatecznie wyłonił grono finalistek, a w nim znalazły się jedynie 4 najlepsze zespoły dzisiejszych zawodów.

Ostatecznie złoto powędrowało do Dwójki Zawiercie, która w wielkim finale pokonała Dębinę Nieporęt. Na trzecim stopniu podium uplasowały się dziewczęta reprezentujące Tytana Ostrowy, czwarta lokata dla GLKS Nadarzyn.

Tradycyjnie wyróżniliśmy najlepsze zawodniczki spośród trzech pierwszych zespołów i tak: tytuł MVP zawodów powędrował do Zuzanny Trepki z Dwójki Zawiercie, wyróżnienia otrzymały także: Nikola Stawowska z Dębiny Nieporęt oraz Hanna Sitek z Tytana Ostrowy.

Wielkie podziękowania dla wszystkich zawodniczek, trenerów oraz kibiców, którzy po raz kolejny stworzyli w Łasku atmosferę prawdziwego minisiatkarskiego święta!

Z całego serca dziękujemy Gmina Łask za dofinansowanie, które umożliwiło nam organizację siódmej już edycji turnieju, w którym rywalizowały setki dziewcząt z całej Polski!

Siódma edycja Łaskovia Olimp Cup przechodzi do historii. Z kolejną edycją wracamy za rok!

ŁASKOVIA OLIMP CUP – TURNIEJ TRÓJEK:

1. MKS Dwójka Zawiercie I
2. UKS Dębina Nieporęt
3. UKS Tytan Ostrowy I
4. GLKS Nadarzyn I
5. ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I
6. MKS Dwójka Zawiercie II
7. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki I
8. ŁMLKS Łaskovia Łask I
9. UKS Tytan Ostrowy II
10. GLKS Nadarzyn II
11. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki II
12. UMKS Tuszyn
13. UKS Trójka Kobyłka I
14. ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II
15. ŁMLKS Łaskovia Łask II
16. Akademia Siatkówki Tomasza Wójtowicza
17. UKS Trójka Kobyłka II
18. ŁMLKS Łaskovia Łask III
19. UKS 10 Sieradz
20. ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź III
21. UKS Volley 34 Łódź
22. UKS Trójka Kobyłka III
23. ŁMLKS Łaskovia Łask IV
24. UKS Siatka Zgierz

To nie koniec świątecznych siatkarskich emocji! Już jutro rozpoczniemy rywalizację w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Juniorek Młodszych Łaskovia Cup 2022, który rozegramy pod patronatem Starosty Łaskiego, Pana Piotra Wołosza!

Na górę