Juniorki

Kosztowne potknięcie w juniorkach

W niedzielę po raz drugi w miniony weekend udaliśmy się do Konstantynowa, gdzie zmierzyliśmy się z tamtejszym Liderem. Po sobotniej wygranej bez straty seta w kadetkach również w niedzielę liczyliśmy na kolejne ligowe punkty, tym razem w starszej kategorii wiekowej.

Niestety, tym razem lepsze okazały się gospodynie, które zwyciężyły 3:1 (25:21, 25:18, 19:25, 25:23). Gratulacje i brawa dla Was.

Porażka zawsze jest cenną lekcją do odrobienia i mamy nadzieję, że taką też będzie dzisiejsze spotkanie!

Niestety, niedzielna porażka sprawia, że praktycznie rozstrzygnięta została sprawa pierwszego miejsca po fazie zasadniczej i zarazem kwestia gospodarza finału wojewódzkiego. Niepokonany ŁKS Siatkówka Żeńska ma już 5 oczek przewagi nad resztą stawki i niewiele wskazuje na to by miał opuścić pierwsze miejsce w tabeli. Nam pozostała walka o awans do turnieju finałowego (awansują 4 najlepsze zespoły) i o obronę wysokiej, drugiej lokaty, na której obecnie się znajdujemy.

Brawa dla całego zespołu za boiskową walkę w ciągu ostatnich 4 dni! Serdecznie dziękujemy także naszym rodzicom za dwa dni gorącego dopingu!

Na górę