Kadetki

Kadetki tym razem bez zwycięstwa

W sobotę rozegrany został V etap fazy zasadniczej w lidze wojewódzkiej KADETEK (dziewczęta z rocznika 2003 i młodsze). Nasz zespół po raz trzeci z rzędu rywalizował w grupie 2, a więc wśród 6 najlepszych drużyn w województwie. Przypomnijmy, że w dwóch poprzednich turniejach nasze siatkarki były bardzo blisko awansu do grupy 1. Tym razem jednak turniej ligowy kończymy bez zwycięstwa, przez co w kolejnej rundzie zagramy w grupie 3.

W sobotnich meczach ulegliśmy Volley 34 Łódź 0:2 (21:25, 16:25) i gospodyniom, Salosowi-Wodna Łódź 1:2 (26:24, 21:25, 8:15). Mimo porażek, zgromadzone w dotychczasowej rywalizacji punkty sprawiają, że pozostajemy na 6. miejscu w klasyfikacji generalnej ligi wojewódzkiej. Ostatnie dwa turnieje kadetek rozegrane zostaną już po Nowym Roku.

W V turnieju kadetek Łaskovia zagrała w składzie: Kamila Rozwalak, Amelia Kisiel, Olga Łukaszewska, Maja Rozkal, Paulina Olszacka, Hania Zwolińska, Weronika Buczkowska, Martyna Bulzacka, Hania Puchała, Martyna Michalak i Karolina Kulczyńska.

Na górę