III liga

Kadetki na remis w starszych kategoriach wiekowych

Nasze kadetki (siatkarki z rocznika 2006 i młodsze) w miniony weekend rozegrały 2 spotkania. W sobotę udały się do Ozorkowa na pierwszy w tym sezonie mecz III ligi kobiet, w niedzielę rozegrały w Wieluniu kolejne spotkanie w ramach rozgrywek I ligi juniorek.

Gorzka pigułka przełknięta w Ozorkowie…

W sobotę, 29 października nasze kadetki zainaugurowały swój udział w rozgrywkach III ligi kobiet. Wyjazdowy mecz z UKS Ozorków początkowo układał się po naszej myśli: pierwszy set wygraliśmy 25:16, w drugim secie inicjatywę przejęły gospodynie, ale udało nam się odrobić straty, wyjść na prowadzenie 16:14 i… w sumie tyle o tym meczu możemy napisać. Ostatecznie 3 punkty zgarnęły gospodynie, które w kolejnych partiach rozprawiły się z nami do 19 i 2 razy do 15. Serdecznie gratulujemy!

Każda porażka to lekcja, ale mamy głęboką nadzieję, że dzisiejsza będzie wyjątkowo cenna. Po dzisiejszym meczu było trochę czasu na szczerą rozmowę, ale… co stało się w Ozorkowie zostaje w Ozorkowie (czy to już tradycja?).

WYWOZIMY 3 PUNKTY Z WIELUNIA!

Nasze kadetki w niedzielnym meczu ligi wojewódzkiej juniorek zwyciężyły w wyjazdowym meczu z WKS Wieluń 3:1 (25:13, 25:15, 22:25, 25:11).

Wielkie brawa dla całej drużyny za trzeci już komplet punktów w tym sezonie!

Rzadko na naszym profilu wystawiamy indywidualne laurki, ale dziś na szczególne wyróżnienie za swoją postawę zasłużyła Hania Puchała, która zdobyła w całym spotkaniu aż 28 punktów. Brawo!

Na górę