Młodziczki

Fiśka i Roksi w finale Mistrzostw Polski!

W dniach 7-8 lipca Paulina Fister i Roksana Wojtasik wzięły udział w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski Młodziczek rozegranym w dolnośląskiej Górze. W zawodach wystartowało łącznie 30 par, które walczyły o 16 przepustek do wielkiego finału.

Pierwszego dnia zawodów, w pierwszym meczu dziewczęta uległy duetowi MOS Wola Warszawa: Zosia Jackiewicz/Maja Daca 0:2 (20:22, 13:21). W drugim meczu łaskowianki zwyciężyły 2:0 (25:8, 21:14) z wicemistrzyniami Lubelszczyzny, reprezentującymi TPS Lublin: Amelią Panek i Julią Dzierbą.

W meczu decydującym o awansie rozegranym drugiego dnia zawodów nasze siatkarki pokonały po bardzo emocjonującym spotkaniu parę Stali Śrubiarnia Żywiec: Klaudia Twardoch/Milena Zabłocka 2:1 (21:23, 21:12, 15:10). Jeszcze raz serdecznie dziękujemy dziewczętom z Żywca za walkę do ostatniej piłki!

TYM SPOSOBEM MAMY DWIE PARY W WIELKIM FINALE!

Paula i Roksi dołączyły do Martyny Bulzackiej i Hani Puchały, które awans do wielkiego finału zapewniły sobie już wcześniej, zwyciężając w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego, a przez ostatnie dwa dni dzielnie wspierały koleżanki rywalizujące w dolnośląskiej Górze!

W finale zagrają też nasze koleżanki z UKS Volley 34 Łódź: Nikola Ratajczyk i Ola Balicka. Łódzkie pary w komplecie meldują się zatem w finałach, a my, Łódzki Związek Piłki Siatkowej, meldujemy wykonanie zadania! 😉💪

BRAWO, BRAWO, BRAWO DLA CAŁEJ EKIPY!

Na górę