Minisiatkówka

Dwójki i trójki zagrały w barażach ligi mini

W sobotę, 23 kwietnia o swoje miejsce w wielkim finale Ligi Minisiatkówki Województwa Łódzkiego walczyły w Tomaszowie Mazowieckim nasze dwie drużyny.

Nasza dwójeczka w składzie Nadia Witkowska i Lena Miszczak rywalizowała w grupie z: Dębiną I Nieporęt, Liderem I Konstantynów Łódzki, SP 12 I Tomaszów Mazowiecki, ŁKS SŻ II Łódź i IN-SEL MKS 16 III Łódź. Dziewczęta wygrały 2 spotkania, co niestety nie wystarczyło na awans do najlepszej 12 województwa, ale jesteśmy z nich bardzo dumni, ponieważ zrobiły znaczny postęp od rozpoczęcia tegorocznego sezonu minisiatkówki.

Przypominamy, że w finale będziemy mogli ściskać kciuki za dwie nasze drużyny: Julkę i Zuzię oraz Ewę i Nikolę.

Na wielkie brawa zasługuje postawa naszej trójeczki w składzie: Kornelia Bąk, Marysia Michalska, Nadia Zakrzewska i Lidka Zielnik. Dziewczyny zaczęły turniej z dużym przytupem, wygrywając z Libero I Pajęczno, które jak później się okazało, awansowało do finału z pierwszego miejsca. Do tego dołożyły zwycięstwa z: Jedynką I Rawa Mazowiecka, 13 Joker Glinka Academy Tomaszów Mazowiecki, WKS II Wieluń, ulegając jedynie WKS I Wieluń (awans do finału) i UKS II Ozorków. Brawa za super postawę. Na wyróżnienie zasłużyła Kornelka, która zagrała najlepsze zawody w sezonie.

Niewiele brakło, żeby Łaskovia II dołączyła w finale do swoich koleżanek z Łaskovii I: Mai, Izy, Hani i Ady, które już po turniejach rundy zasadniczej znalazły się w najlepszej ósemce w województwie!

Serdecznie dziękujemy Panu Tomkowi Witkowskiemu za pomoc w transporcie na sobotnie zawody!

Na górę