Minisiatkówka

Czwórki ze złotem w Ostrowach! Grały też singielki i trójki.

Miniony weekend obfitował także w występy naszych minisiatkarek. Z wyjątkiem dwójeczek w sobotę i w niedzielę rywalizowaliśmy we wszystkich minisiatkarskich kategoriach.

SUKCES CZWÓREK W OSTROWACH!

Od piątku w Ostrowach nad Okszą trwały trzydniowe ogólnopolskie zmagania z okazji 10-lecia miejscowego UKS Tytan. Zespoły z różnych zakątków Polski rywalizowały o Puchar Wójta Gminy Miedźno. Turniej rozgrywany był też pod patronatem Ministra Sportu, Kamila Bortniczuka.

Naszych drużyn zabrakło w piątkowych zmaganiach dwójek, w sobotę w turniejowych meczach walczyły natomiast dwie nasze trójeczki. W gronie 25 drużyn zajęliśmy odpowiednio: 18 i 21 miejsce.

Wielkie brawa dla wszystkich dziewcząt i trener Mai! Pracujemy dalej!

W trójkach reprezentowały nas: Maja i Nikola Grzywnowicz, Wiktoria Matys, Lena Miszczak, Madzia Sycan, Oliwka Janicka, Julka Jadczak oraz nasz dwójkowy rodzynek, Nadia Witkowska.

Niedzielne show skradły natomiast nasze czwóreczki z rocznika 2010, które okazały się najlepsze wśród 17 rywalizujących zespołów.

Najlepszą zawodniczką całego turnieju (MVP) wybrana została Hania Malinowska.

Wielkie brawa dla całej drużyny i trenera Bogdana!

Serdecznie dziękujemy organizatorom – Tytan Ostrowy – Sekcje Siatkarskie – za zaproszenie!

Złoto z Ostrów przywiozły: Hania Malinowska, Ada Puchała, Iza Zydorek, Maja Kosmyk, Nadia Zakrzewska i Marysia Michalska.

Singielki po raz kolejny rywalizowały w Tomaszowie Mazowieckim

W niedzielę do Tomaszowa Mazowieckiego udały się nasze singielki, które rywalizowały w pierwszym turnieju fazy zasadniczej Łódzkich miniSINGIELKÓW.

W zawodach wzięło udział 6 naszych dziewcząt: Kamila Kita, Lena Ściegińska, Ada Morawska, Elena Burblis, Hania Jacoń oraz Sara Dymińska.

Maluchy z rocznika 2013 i młodsze rozegrały swój drugi turniej. Jak za każdym razem dużo się wydarzyło, jednak ostatecznie wśród wszystkich emocji górowała radość – ta zdrowa, sportowa.

Jesteśmy w połowie rozgrywek, teraz przed wszystkimi kategoriami pozostały dwa turnieje – zwykły i ten bardziej prestiżowy – finałowy.

W najbliższą sobotę po raz trzeci w sezonie wystąpią dziewczęta z rocznika 2012. Młodsze uczestniczki czeka dwutygodniowa przerwa – najbliższe spotkanie zaplanowaliśmy na dzień trzeciego grudnia.


Na górę