Minisiatkówka

Czwórki rywalizowały w lidze mini

W niedzielę, 24 kwietnia do kolejnego turnieju Ligi Minisiatkówki Województwa Łódzkiego przystąpiły dziewczęta rywalizujące w kategorii „czwórek”: Ola Kita, Karolina Jelińska, Zuzia Drewicz, Maja Dębkowska, Zosia Jacoń i Kaja Dymińska.

Dziewczęta walczyły w grupie C wraz z zespołami: Juvenia I Rawa Mazowiecka, Lider II Konstantynów Łódzki, ŁKS II SŻ Łódź oraz MOS Wola III Warszawa.

Niestety naszego zespołu czepiają się cały czas kontuzje i co turniej jesteśmy zmuszeni grać w niepełnym składzie. Tym razem wywieźliśmy z Łodzi jedno zwycięstwo, z drużyną z Konstantynowa. Pomimo znacznego prowadzenia rywalek w pierwszej części meczu, dziewczęta nie poddały się i wygrały spotkanie do 15. W pozostałych starciach przegraliśmy po bardzo wyrównanej walce, szczególnie z drużyną ze stolicy 22-24.

Wyciągamy wnioski i trenujemy dalej! Mamy nadzieję, że na Kindera będziemy gotowi w optymalnym składzie.

Bardzo dziękujemy za pomoc w transporcie i opiekę nad dziewczętami tacie Oli i Mai. Dziękujemy także pozostałym rodzicom i zawodniczkom, za potraktowanie ze zrozumieniem wyjątkowej sytuacji Pani Mai, której bardzo zależało na wyjeździe na mecz finałowy MP młodziczek w Szamotułach.

Na górę