II liga

AZS LSW podejmie ŁMLKS

Już dziś o godz. 18:30 nasze siatkarki rozegrają awansem mecz 4 kolejki II ligi. Przeciwniczkami ŁMLKS będzie zespół AZS LSW Warszawa. Podopieczne Agaty Jung są rewelacją tegorocznych rozgrywek, w trzech pierwszych meczach straciły do tej pory tylko jednego seta.

Mimo iż warszawski zespół to beniaminek rozgrywek, sezon rozpoczął się dla podopiecznych Agaty Jung znakomicie. Siatkarki LSW po 3 kolejkach nie straciły jeszcze punktu i pokonały kolejno: Nike Ostrołęka (3:0), UKS Ozorków (3:0) i AZS AWF Warszawa (3:1), czym udowodniły, że w tym sezonie myślą na pewno o czymś więcej niż utrzymanie. Po awansie do drugiej ligi drużyna z Warszawy wzmocniła skład kilkoma doświadczonymi zawodniczkami, w barwach AZS LSW możemy zobaczyć m.in. Martę Grzankę i Martę Bronisz, które w poprzednim sezonie reprezentowały Legionovię Legionowo, poza tym dużym wzmocnieniem na skrzydle jest z pewnością Michalina Tokarska.

Również nasz zespół prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze. Po trzech kolejkach nasze siatkarki nie zanotowały na swoim koncie żadnej porażki, pokonując bez straty seta warszawski AZS AWF i lubelski UKS Sobieski, a w ostatnim meczu zwyciężając po dramatycznym boju Łódzki Klub Sportowy 3:2 i w tabeli plasują się tuż za swoimi dzisiejszymi rywalkami.

Miejmy nadzieję, że dzisiejsze spotkanie będzie stało na wysokim poziomie i naszym zawodniczkom uda wywieźć się punkty z trudnego warszawskiego terenu. Początek meczu o godz. 18:30.

Kliknij by skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Na górę