Zawodniczki

3 wygrane kadetek na Święto Niepodległości!

Świetną serię spotkań mają za sobą nasze kadetki, które w miniony weekend rywalizowały w starszych kategoriach wiekowych: III lidze kobiet i I lidze juniorek. Łaskowianki zaliczyły komplet zwycięstw i zgarnęły 8 na 9 możliwych do zdobycia punktów.

Święto Niepodległości tradycyjnie obchodziliśmy na sportowo!

Z meczu III ligi kobiet w Wieruszowie rozegranym 11 listopada wróciliśmy z kompletem oczek, po zwycięstwie 3:0 (25:17, 25:20, 25:23) nad tamtejszą WKS Prosną.

Była to pierwsza wygrana naszych kadetek w seniorskiej rywalizacji w tym sezonie.

DRUGIE ZWYCIĘSTWO Z RZĘDU W III LIDZE KOBIET!

W zaległym spotkaniu pierwszej kolejki nasze kadetki pokonały w sobotę we własnej sali MKS Skier-Vis Business Center Skierniewice 3:2 (25:23, 23:25, 18:25, 25:17, 15:12)!

Na sobotnią wygraną ciężko zapracowała cała drużyna! Brawo babeczki!

CENNA WYGRANA W ŁODZI!

Nasze kadetki rozegrały w niedzielę kolejne spotkanie w lidze wojewódzkiej juniorek. Dziewczęta zagrały naprawdę solidne zawody i wywiozły 3 cenne punkty z Łodzi, po zwycięstwie 3:0 (25:17, 25:13, 25:16) nad MUKS LO 47 Budowlanymi.

Za miniony weekend ogromne brawa należą się całej naszej drużynie. 2 mecze w III lidze kobiet i 1 mecz w lidze wojewódzkiej juniorek kończymy z kompletem zwycięstw i z dorobkiem 8 punktów na 9 możliwych do zdobycia.

Brawo! Brawo! Brawo!

Niedziela nie była natomiast udana dla naszych młodziczek. Nasze siatkarki w III turnieju fazy zasadniczej uległy MUKS LO 47 Budowlanym Łódź oraz Siatce Zgierz i w kolejnym turnieju zagrają w grupie IV. Dziewczęta! Głowy do góry i walczymy dalej!

Na górę