Młodziczki

Złoto młodziczek w Młodych Gigantach Siatkówki!

W niedzielę, 22 września nasze młodziczki (rocznik 2005 i młodsze) wzięły udział w ogólnopolskim turnieju eliminacyjnym “Młodzi Giganci Siatkówki” rozegranym w Wieluniu.

Łaskowianki zwyciężyły we wszystkich pięciu rozegranych meczach bez straty seta, zajęły pierwsze miejsce i awansowały do finału ogólnopolskiego, który w październiku zostanie rozegrany w Kępnie. Dziewczęta pokonały kolejno zespoły ze: Zduńskiej Woli, Ozorkowa, Pajęczna, Turku oraz Wielunia.

Pamiątkową statuetkę dla wyróżniającej się zawodniczki w łaskim zespole otrzymała Amelka Kisiel, natomiast do Martyny Michalak powędrowało wyróżnienie od sponsora turnieju, firmy Liedmann Agro.

Wielkie brawa dla całego zespołu, który w Wieluniu wystąpił w składzie: Martyna Bulzacka, Hania Puchała, Kiara Palinceusz, Karolina Kulczyńska, Amelka Kisiel, Julka Bryl, Martyna Michalak, Maja Felczerek, Amelka Piotrowicz, Zuzia Młynarczyk i Julka Majda.

Warto podkreślić, że w Wieluniu aż 8 z 11 dziewcząt reprezentujących Łaskovię to rocznik 2007, więc pierwsze miejsce ugrane w gronie starszych nierzadko o 2 lata koleżanek cieszy tym bardziej.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a niezastąpionym rodzicom: Panu Tomkowi Kulczyńskiemu, Państwu Jackowi i Wioleccie Bulzackim oraz Państwu Małgorzacie i Dariuszowi Felczerkom za pomoc w transporcie na dzisiejsze zawody!

Na górę