Juniorki

Wygrana w juniorkach na inaugurację!

W pierwszym meczu ligi wojewódzkiej juniorek nasze kadetki, które w tym roku rywalizują w trzech kategoriach wiekowych pokonały we własnej sali ekipę Lidera Konstantynów Łódzki 3:0 (25:21, 25:14, 25:18).

Mecz był dużo trudniejszy niż mógłby świadczyć o nim suchy wynik. Zarówno w pierwszej jak i w trzeciej partii do połowy seta gra toczyła się przy inicjatywie liderek, które prowadziły 21:19 (I set) i 15:12 (III set). Końcówki należały jednak do naszych siatkarek, które w decydujących momentach poszczególnych odsłon potrafiły wyzbyć się prostych błędów, zagrać konsekwentnie i skutecznie. Cieszy bardzo fakt, że gra zespołu coraz bardziej zaczyna się zazębiać, nowe rzeczy, nad którymi pracujemy na treningach coraz mocniej widać podczas meczów i wykonujemy je z coraz większym przekonaniem. Przed nami jednak jeszcze masa pracy, ale to lubimy najbardziej!

W niedzielnym spotkaniu wystąpiliśmy w składzie: Martyna Bulzacka, Martyna Michalak, Karolina Kulczyńska, Amelka Ostrowska, Hania Puchała, Oliwia Pilecka, Zuzia Plich, Julia Bryl, Monika Miłek, Paulina Fister oraz Marcysia Kułak.

Na górę