Kadetki

Weekend w kratkę w wykonaniu kadetek

Za naszymi kadetkami prawdziwy maraton spotkań. Dziewczęta z rocznika 2000 i młodsze rozegrały w miniony weekend aż trzy mecze, w których odniosły jedno zwycięstwo.

W piątek nasze siatkarki zmierzyły się we własnej hali z Czwórką II Aleksandrów Łódzki. Rywalki zwyciężyły w trzech setach, a łaskowiankom tylko w drugiej partii, w której w pewnym momencie na tablicy wyników widniał remis 20:20 udało nawiązać się walkę z zespołem gości.

Znacznie lepiej Łaskovia zaprezentowała się w sobotę w Łodzi, gdzie w hali MOSiR zmierzyła się z drugim zespołem Łódzkiego Klubu Sportowego. Mecz co prawda lepiej rozpoczęły łodzianki, które prowadziły na początku pierwszego seta różnicą kilku punktów, ale w końcówce nasz zespół odrobił straty i zwyciężył 25:23. Set drugi i trzeci to już gładkie wygrane naszej drużyny 25:17 i 25:7.

Co udało się w sobotę, niestety nie udało się w niedzielę, kiedy to podjęliśmy łódzki zespół we własnej hali. Łodzianki zagrały znacznie lepiej niż dzień wcześniej, co przy słabszej postawie naszych siatkarek i bardzo dużej liczbie prostych, niewymuszonych błędów sprawiło, że tym razem to ŁKS zszedł z parkietu z wygraną. Szkoda zwłaszcza trzeciej partii, w której łaskowianki prowadziły już 22:20, by ostatecznie przegrać 22:25.

Kolejny mecz kadetek już w najbliższy piątek, kiedy to podejmiemy w hali przy ul. Berlinga UKS Ozorków. Początek spotkania o godz. 17:00.

W najbliższy weekend do gry wkroczą również nasze młodziczki, czyli dziewczęta z rocznika 2002 i młodsze. Łaskowianki rozpoczną udział w rozgrywkach wojewódzkich od turnieju eliminacyjnego w Rawie Mazowieckiej.

Rozgrywki wojewódzkie kadetek – faza zasadnicza – runda I – grupa 3

piątek, 28 października
ŁMLKS Łaskovia Łask – UKS Czwórka II Aleksandrów Łódzki 0:3
13:25, 20:25, 17:25

sobota, 29 października
ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II – ŁMLKS Łaskovia Łask 0:3
23:25, 17:25, 7:25

niedziela, 30 października
ŁMLKS Łaskovia Łask – ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II 0:3
23:25, 17:25, 22:25

Skład Łaskovii: Julia Wojtaszek, Maja Szymańska, Natalia Ludwisiak, Natalia Hajdukiewicz, Marika Grzesiak, Aleksandra Felcenloben, Kaja Sobolewska, Karolina Chwiałkowska, Julia Mosińska, Weronika Bednarek, Kamila Rozwalak, Alicja Jaryszek

Kliknij by skomentować

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Na górę