Juniorki

Udana inauguracja sezonu!

Nowy sezon pod nową nazwą – SMS Ostrów Łaskovia Łask – rozpoczynamy od zwycięstwa!

W rozegranym 26 września meczu ligi wojewódzkiej juniorek, który odbył się w hali ZSM-T w Ostrowie k. Łasku dziewczęta pokonały Czwórkę Aleksandrów Łódzki 3:0 (25:20, 25:19, 25:19).

Wielkie brawa dla całej drużyny, która w inauguracyjnym meczu zagrała w składzie: Martyna Bulzacka (3 pkt), Martyna Michalak, Karolina Kulczyńska (7), Roksana Wojtasik (14), Zuzia Gruchaj (5), Julia Bryl (12), Paulina Fister (11), Zuzia Plich, Angelika Witek, Oliwka Pilecka i debiutująca dziś w naszych barwach Marcysia Kułak (1).

Zespół dzielnie wspierali dziś nasi wierni kibice, w tym kontuzjowane Hania Puchała i Natalka Kiejnich. Dziewczęta, wracajcie do nas jak najprędzej!

Rozgrywki wojewódzkie nabierają tempa. Już w najbliższy czwartek udamy się do Tuszyna, gdzie w lidze wojewódzkiej kadetek zmierzymy się z UMKS. W sobotę i niedzielę turnieje eliminacyjne rozegrają 2 zespoły naszych młodziczek. Warto dodać, że po raz pierwszy w naszej historii zgłosiliśmy 2 drużyny do tej kategorii wiekowej. Weekend zakończą juniorki, które o 18:00 w hali ZSM-T w Ostrowie zmierzą się z faworytem rozgrywek, ŁKS Siatkówka Żeńska.

Serdecznie zapraszamy do dopingowania naszych siatkarek!

Na górę