Kadetki

Święto Niepodległości tradycyjnie na sportowo

W niedzielę, 17 listopada nasze młodziczki (rocznik 2006 i 7) oraz kadetki (rocznik 2003, 4 i 5) wzięły udział w turnieju z okazji Święta Niepodległości zorganizowanym tradycyjnie jak co roku przez Salos-Wodna Łódź.

W kategorii MŁODZICZEK rywalizowaliśmy w gronie 4 drużyn, rozgrywając mecze systemem “każdy z każdym”, w formie 2 setów bez względu na wynik. Ostatecznie zremisowaliśmy 1:1 z gospodyniami oraz UMKS-em Tuszyn i zwyciężyliśmy 2:0 z Volley 34 Łódź.

Klasyfikacja końcowa:

  1. UMKS Tuszyn
  2. Łaskovia Łask
  3. Volley 34 Łódź
  4. Salos-Wodna Łódź

W KADETKACH o medale walczyło 6 zespołów, które zostały podzielone na 2 grupy. W fazie grupowej zremisowaliśmy 1:1 z Salosem-Wodna i ulegliśmy 0:2 Volley 34, co sprawiło, że w ostatnim meczu turnieju zagraliśmy o V miejsce, a naszymi rywalkami były siatkarki Tubądzin Volley MOSiR Sieradz. W tym spotkaniu zwyciężyliśmy 2:1.

Klasyfikacja zespołów:

  1. Volley 34 Łódź
  2. Esperanto Warszawa
  3. Salos-Wodna Łódź
  4. Volley 34 Łódź II
  5. Łaskovia Łask
  6. Tubądzin Volley MOSiR Sieradz

Do Łodzi udaliśmy się w składzie:

Kadetki: Kamila Rozwalak, Olga Łukaszewska, Paulina Olszacka, Hania Zwolińska, Amelia Kisiel, Maja Rozkal, Weronika Buczkowska, Nadia Miksa

Młodziczki: Martyna Bulzacka, Hania Puchała, Kiara Palinceusz, Weronika Kula, Karolina Kulczyńska, Julia Bryl, Martyna Michalak, Ania Martynowska, Julia Majda, Maja Felczerek, Amelia Piotrowicz, Lena Michalska

Serdecznie dziękujemy gospodarzom za zaproszenie, a niezastąpionym rodzicom za gorący doping i pomoc w transporcie.

Na górę