II liga

Siatkarki Łaskovii rozpoczynają sezon!

Sobotnim meczem we własnej hali z GLKS-em Nadarzyn siatkarki Łaskovii rozpoczną kolejny, już szósty z rzędu sezon w drugiej lidze. Skład zespołu uległ przemeblowaniu, a do rozgrywek zostało zgłoszonych zaledwie 5 siatkarek, które mogliśmy oglądać na drugoligowych parkietach w barwach Łaskovii w ubiegłym sezonie.

W składzie Łaskovii nie zobaczymy tym razem: Katarzyny Kretek, Katarzyny Łubis, Marty Pokory, Aleksandry Nogieć, Julii Gruszeckiej, Klaudii Maryniak, Zuzanny Gluby, Roksany Armackiej i Katarzyny Bakuły. Większość zawodniczek musiała zrezygnować z gry w drugiej lidze ze względów zawodowych i osobistych, część z nich znalazła sobie nowe kluby. W zespole pozostały natomiast: kapitan zespołu, Aleksandra Mielczarek-Błońska, przyjmujące: Paulina Czubak, Agnieszka Chojnacka i Maja Lipowska oraz młoda rozgrywająca Julia Wojtaszek.

Kadrę naszego zespołu uzupełniły nowe twarze. Na pozycji libero grać będzie Magdalena Dudek. Doświadczona wychowanka MOS-u Wola Warszawa ostatnio reprezentowała barwy stołecznego AZS AWF.

Za rozegranie odpowiadać będzie Joanna Gruszka, która w sezonie 2014/2015 grała na parkietach Młodej Ligi kobiet w drużynie Budowlanych Łódź.

Na środku siatki będziemy mogli oglądać Agnieszkę Gonerską, która w ubiegłym sezonie występowała w trzecioligowym Siatkarzu Drużbice.

W zespole pojawiły się też nowe skrzydłowe: Marta Raźniewska (ostatnio Jutrzenka Bychlew) oraz Karolina Makaruk, która reprezentowała już barwy Łaskovii w sezonie 2008/2009 i która w ostatnim sezonie odnosiła sukcesy na plażowych boiskach, m.in. w rozgrywkach Wakacyjnej Ligi Siatkówki Plażowej.

Skład uzupełnią młode wychowanki z grup młodzieżowych: Marika Grzesiak, Paulina Przerywacz i Zuzanna Pokorska.

Serdecznie zapraszamy na inauguracyjny mecz z GLKS-em Nadarzyn. To spotkanie już w najbliższą sobotę, o godz. 18:00, w hali Gimnazjum nr 2, przy ul. Berlinga 1.

Kliknij by skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Na górę