Plebiscyty

Ruszył plebiscyt na Sportowca Roku Gminy Łask

Wystartowała kolejna, już XIX edycja Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Roku Gminy Łask. Jak co roku swoje głosy możecie oddawać na siatkarki Łaskovii. Wzorem lat ubiegłych do plebiscytu zgłoszone zostały wyróżniające się zawodniczki grup młodzieżowych, a przy podawaniu kandydatur oprócz osiągnięć sportowych braliśmy pod uwagę poczynione postępy oraz zaangażowanie w mecze i treningi.

Poniżej prezentujemy nasze kandydatki do tytułu Najpopularniejszego Sportowca Roku 2016 Gminy Łask. Głosować można za pośrednictwem SMS.


Alicja Jaryszek – SMS o treści TYP.LS.6 pod numer 71480

Alicja to zawodniczka biorąca udział w rozgrywkach w aż trzech grupach wiekowych: minisiatkówki, młodziczek oraz kadetek. W wojewódzkich rozgrywkach minisiatkówki była w ubiegłym roku podstawową zawodniczką naszych zespołów trójek (rocznik 2004) oraz czwórek (rocznik 2003) i walnie przyczyniła się do awansu obu drużyn do finału wojewódzkiego, w którym nasze siatkarki zajęły odpowiednio miejsca 7 i 6. Obecnie jest wyróżniającą się siatkarką w swoim roczniku (2004) w województwie łódzkim. Ala jest też podstawową zawodniczką drużyny młodziczek, gdzie gra na pozycji przyjmującej i ma okazję rywalizowania ze starszymi nawet o 2 lata koleżankami. Poza tym miała też kilka okazji by zaprezentować się w rozgrywkach kadetek, gdzie występowała u boku nawet o 4 lata starszych siatkarek.


Kamila Rozwalak – SMS o treści TYP.LS.10 pod numer 71480

Kamila to kapitan naszego zespołu czwórek, który w ubiegłym roku zajął 6 miejsce w finale wojewódzkim, jest też kapitanem zespołu młodziczek grającego w lidze wojewódzkiej. Wraz z koleżankami ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Łasku zajęła 4 miejsce w wojewódzkim finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Podobnie jak Alicja weszła w tym roku w skład starszej o kilka lat grupy kadetek. Dobra postawa Kamili zaowocowała powołaniem do kadry województwa łódzkiego rocznika 2003. Dobry duch każdego zespołu, w którym ma okazję zagrać, swoim entuzjazmem potrafi zarazić nawet najbardziej nieśmiałe koleżanki.


Kaja Sobolewska – SMS o treści TYP.LS.13 pod numer 71480

Kaja jest zawodniczką zespołu kadetek (rocznik 2001) występującego w lidze wojewódzkiej (10 miejsce), w ubiegłym roku brała też udział w rozgrywkach młodziczek (11 miejsce). W roku 2016 wykonała bardzo duże postępy, co pozwoliło jej na udźwignięcie odpowiedzialności związanej z grą na pozycji libero, na której w tym roku debiutowała. Idealna kandydatka na kapitana zespołu (niestety w siatkówce przepisy nie pozwalają na to by libero była kapitanem), wnosząca na boisku duży spokój i opanowanie. Wzór dla pozostałych koleżanek jeśli chodzi o zaangażowanie i pracę na treningach.

Kliknij by skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Na górę