Juniorki

Raport meczowy, 23-24.10. Grały kadetki i juniorki

W miniony weekend nasze siatkarki rozegrały kolejne 2 spotkania w rozgrywkach wojewódzkich.

W sobotę, 23 października w trzecim meczu ligi wojewódzkiej kadetek odnieśliśmy trzecią wygraną.

Tym razem pokonaliśmy we własnej hali UKS Lider Konstantynów Łódzki 3:2.

Szkoda straconego punktu, gdyż w czwartym secie prowadziliśmy już 21:16. Mimo to cieszy wygrana w bardzo trudnym okresie naznaczonym kontuzjami i chorobami. Brawo dziewczęta!

Wielkie brawa także dla rywalek, które mimo kontuzji w swoich szeregach dzielnie walczyły do końca.

SMS ZSM-T w Ostrowie Łaskovia Łask – UKS Lider Konstantynów Łódzki 3:2
(25:17, 21:25, 25:13, 22:25, 17:15)

Skład Łaskovii: Martyna Bulzacka (8 punktów), Roksana Wojtasik (20), Amelia Ostrowska (12), Karolina Kulczyńska (11), Paulina Fister (19), Julia Bryl (4), Martyna Michalak, Zosia Florczyk, Zuzia Plich, Angelika Witek, Oliwka Pilecka, Hania Puchała i Lena Michalska.

W niedzielne przedpołudnie udaliśmy się do Łodzi, gdzie rozegraliśmy kolejny mecz ligi wojewódzkiej juniorek, w którym zmierzyliśmy się z pierwszym zespołem ŁKS SŻ.

Podobnie jak w pierwszym spotkaniu obu drużyn, również i tym razem lepsze okazały się łodzianki, które zwyciężyły 3:0 (25:20, 25:9, 25:20).

Skład SMS ZSM-T w Ostrowie Łaskovii: Martyna Bulzacka (3 punkty), Roksana Wojtasik (7), Julia Bryl (6), Zuzia Plich (2), Paulina Fister (5), Zuzia Gruchaj (1), Angelika Witek, Amelka Ostrowska (1), Oliwka Pilecka, Hania Puchała, Martyna Michalak i Karolina Kulczyńska.

W październiku czekają nas jeszcze 2 spotkania: w czwartek, 28 października udamy się do Aleksandrowa Łódzkiego na spotkanie juniorek z tamtejszą Czwórką. W sobotę, 30 października zmierzymy się natomiast we własnej sali z pierwszym zespołem ŁKS SŻ Łódź w lidze wojewódzkiej kadetek. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy do Ostrowa!

Na górę