Juniorki

Raport meczowy, 09.10-10.10, na remis z ŁKS-em.

Weekend rozpoczęliśmy od porannej wygranej w lidze wojewódzkiej kadetek. W sali gimnastycznej ZSM-T w Ostrowie pokonaliśmy ŁKS SŻ Łódź II 3:0 (25:19, 25:11, 25:11).

Wielkie brawa należą się dla całej ekipy, która zagrała w składzie: Martyna Bulzacka (2 pkt), Martyna Michalak, Karolina Kulczyńska (12), Roksana Wojtasik (2), Zuzia Plich (1), Paulina Fister (10), Marcysia Kułak (4), Amelka Ostrowska (7), Angelika Witek, Oliwka Pilecka, Lena Michalska (1), Ewa Mrózek (4) oraz Hania Puchała.

Serdecznie dziękujemy Panu JACKOWI BULZACKIEMU za ufundowanie nowych bannerów, które od soboty zawisną w szkolnej hali.

W niedzielę rozegraliśmy kolejny mecz ligi wojewódzkiej juniorek. Podobnie jak w rozgrywkach kadetek naszymi rywalkami były siatkarki ŁKS SŻ Łódź II. Spotkanie zakończyło się wygraną przeciwniczek 3:0 (25:16, 25:21, 25:23).

Pierwsza część fazy zasadniczej rozgrywek juniorek za nami. Była ona dla dziewcząt doskonałą okazją do sprawdzenia się na tle starszych koleżanek, na różnych pozycjach i w różnych zestawieniach. Pora odrobić lekcje i w drugiej rundzie wyciągnąć wnioski i zaprezentować się z jeszcze lepszej strony!

W niedzielnym meczu zagraliśmy w składzie: Martyna Bulzacka (2 pkt), Roksana Wojtasik (3), Zuzia Plich (5 – za “Ziutką” debiut na pozycji atakującej), Zuzia Gruchaj (2), Paulina Fister (8), Marcysia Kułak (7), Ewa Mrózek (libero) oraz Oliwka Pilecka (6), Amelka Ostrowska (3), Angelika Witek i Hania Puchała (libero).

W przyszłym tygodniu w rozgrywkach kadetek i juniorek czeka nas przerwa. Do gry w fazie zasadniczej wkroczą natomiast nasze młodziczki, przed którymi w niedzielę wymagający turniej grupy I w Tuszynie. Drugi zespół młodziczek swoje zawody rozegra w sali ZSM-T w Ostrowie.

Dzień wcześniej swoje pierwsze siatkarskie boje stoczą nasze maluszki, które w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczną premierową edycję Wojewódzkiej Ligi Minisingielków.

Trzymajcie kciuki za nasze dzielne siatkarki!

Na górę