II liga

Porażka w pierwszym meczu wyjazdowym

Niestety w kolejnym meczu grupy 3 II ligi kobiet nasz zespół musiał uznać wyższość AZS-u Politechnika Warszawska. W stolicy naszym siatkarkom udało się wygrać tylko jednego seta.

W pierwszych dwóch setach ŁMLKS prowadził wyrównaną walkę, jednak w końcówkach lepsze okazywały się bardziej doświadczone warszawianki zwyciężając do 21 i 23. W trzecim secie ŁMLKS wykorzystał liczne błędy gospodyń i zwyciężył do 18, jednak w czwartej partii po raz kolejny lepsze okazały się akademiczki wygrywając do 17.

Było to pierwsze spotkanie wyjazdowe rozegrane przez nasze siatkarki. Mimo porażki nasz zespół utrzymał się na 6 miejscu w tabeli, jednak straty do czołówki znacząco się zwiększyły.

W kolejnym meczu ŁMLKS zmierzy się u siebie z zespołem Orła Elbląg. To spotkanie w sobotę o godz. 18:00 w hali Gimnazjum nr 2 przy ul. Berlinga 1, gorąco zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki.

Osram BAS AZS Politechnika Warszawska – ŁMLKS Łask 3:1
(25:21, 25:23, 18:25, 25:17)

Składy zespołów:

Osram BAS AZS: Magdalena Sibiga, Agata Grygorowicz, Małgorzata Zaciek, Aneta Gancarczyk, Marta Piekut, Sylwia Pilarek, Paulina Bartkowiak (libero) oraz Maja Nowicka, Joanna Kaliszuk, Paulina Szostek, trener: Robert Strzałkowski

ŁMLKS: Olga Chojnacka, Agnieszka Wołoszyn, Agnieszka Raczyńska, Olga Samul, Kamila Kępa, Malwina Smarzek, Blanka Lipowska (libero) oraz Marta Koperek, Kaja Rogala, Paulina Wodzińska, trener: Bogdan Lipowski

Kliknij by skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Na górę