Juniorki

Piknik rodzinny zakończył sezon 2017/18

W czwartek, 31 maja na kąpielisku miejskim w Łasku już po raz drugi zorganizowaliśmy piknik rodzinny kończący sezon halowy. W wydarzeniu wzięły udział dziewczęta trenujące w naszym klubie wraz z rodzicami, rodzeństwem oraz dziadkami – w sumie ponad 120 osób.

Imprezę rozpoczęliśmy od uhonorowania nagrodami zawodniczek wyróżnionych przez trenerów za wyniki sportowe w poszczególnych grupach wiekowych. Na nagrody w sezonie 2017/18 zasłużyły:

W kategorii maluchów: Maja Kosmyk.

W kategorii dwójek: Martyna Bulzacka, Martyna Michalak, Ania Martynowska i Karolina Kulczyńska.

W kategorii trójek: Paulina Hajdo, Julia Majda, Natalia Łuczak i Kaja Junkiewicz.

W kategorii młodziczek: Kamila Rozwalak, Alicja Jaryszek, Paulina Olszacka, Martyna Kmiecik, Wiktoria Bednarek i Hania Kowalewska.

W kategorii kadetek: Kaja Sobolewska.

Wyróżnienie za frekwencję i zaangażowanie otrzymały także: Martyna Szweryn i Blanka Pałuszyńska.

Pamiątkowe medale za pracę na treningach i zawodach wykonaną w sezonie 2017/18 otrzymały również wszystkie pozostałe uczestniczki pikniku.

Po “ceremonii medalowej” przyszła pora na pyszny poczęstunek. Na wszystkich uczestników czekał pyszny tort, a także ciasta i inne słodkości przygotowane przez mamy dziewcząt, owoce oraz dania z grilla.

Prawdziwym hitem pikniku okazał się turniej rodzinny, do którego – ku naszemu zdumieniu – zgłosiły się aż 32 drużyny! W zawodach, w których dziewczęta trenujące w klubie rywalizowały w parach ze swoimi rodzicami, rodzeństwem, a nawet… babciami zwyciężyli Alicja Jaryszek z tatą Michałem, którzy w finale pokonali Kamilę Rozwalak z tatą Maćkiem. Trzecie miejsce przypadło Wiktorii Bednarek, która grała w duecie z tatą Robertem.

Świetna zabawa trwała do wieczora i nie popsuła jej nawet ulewa, która po południu przeszła nad kąpieliskiem.

Galerię zdjęć z wydarzenia znajdziecie na naszej stronie na Facebooku.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dziewczętom z rodzinami za udział w pikniku, a rodzicom za pomoc w jego przygotowaniu. Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie!

Na górę