Minisiatkówka

Mamy finał Kindera we wszystkich kategoriach wiekowych!

Aż 5 zespołów będzie nas reprezentować w turniejach finałowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego w minisiatkówce, stanowiących jednocześnie eliminacje do Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy of Moving.

Dwójki (rocznik 2011 i młodsze) i trójki (rocznik 2010) rywalizowały w minioną sobotę w Tomaszowie Mazowieckim w turnieju półfinałowym, w którym udział wzięło 36 zespołów podzielonych na 6 grup. Awans do finału gwarantowało wygranie grupy półfinałowej. Stawkę finalistek uzupełnić miały 2 najlepsze zespoły z drugich miejsc.

Świetnie spisały się Jula Kubiak i Zuzia Janicka oraz Ewa Niewieczerzał i Nikola Malinowska. Obie nasze dwójeczki wygrały komplet 5 meczów półfinałowych i z pierwszych miejsc zameldowały się w wielkim finale. Ogromne brawa dla całej czwórki!

Dzielnie w Tomaszowie walczyły także nasze 2 pozostałe dwójeczki: Kamilka Kita, Iga Kurczewska i Wiktoria Matys oraz Nikolka Grzywnowicz i Julka Sałagacka. Oba zespoły zakończyły udział w tegorocznej edycji mistrzostw na półfinałach. Dla całej piątki dziewcząt tegoroczny sezon był jednak dopiero pierwszym na siatkarskich boiskach i na pewno w przyszłości będzie tylko lepiej!

Po dwójkach tradycyjnie przyszła pora na trójki i tutaj również dziewczęta spisały się znakomicie! W tej kategorii wiekowej półfinalistki zostały podzielone na 4 grupy po 4 zespoły, a awans do finału dawało drugie miejsce w grupie półfinałowej.

Nasz pierwszy zespół: Hania Malinowska, Ada Puchała, Iza Zydorek i Maja Kosmyk wygrał komplet spotkań w swojej grupie półfinałowej i z pierwszego miejsca awansował do wielkiego finału!

Druga ekipa: Kornelia Bąk, Nadia Zakrzewska, Marysia Michalska i Lidia Zilnik odniosła 2 zwycięstwa i z drugiej lokaty również awansowała do najlepszej ósemki w województwie!

WIELKI FINAŁ DWÓJEK I TRÓJEK JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ W ŁASKU!

Serdecznie zapraszamy do hali sportowej na Osiedlu Batorego przy ul. Inki – Danuty Siedzikówny 1. Turniej finałowy rozpocznie się punktualnie o godzinie 9:00!

W niedzielę w Sulejowie do półfinałowych bojów stanęły nasze czwórki z rocznika 2009. Dziewczęta także spisały się świetnie, zajęły drugie miejsce w swojej grupie i również zagrają w wielkim finale!

Wielkie brawa dla: Zosi Jacoń, Oli Kity, Karoliny Jelińskiej, Mai Dębkowskiej, Zuzi Drewicz i naszej kochanej Walerki Hryhorash!

Turniej finałowy w kategorii czwórek rozegrany zostanie w niedzielę, 29 maja w Konstantynowie Łódzkim. Początek zmagań o 10:00!

Na górę