Minisiatkówka

Kolejny sukces najmłodszych siatkarek Łaskovii

W sobotę w hali łódzkiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego odbył się turniej półfinałowy wojewódzkich rozgrywek minisiatkówki Kinder + Sport. W zawodach wystartowały dwa zespoły Łaskovii. Najmłodszy zespół dwójek zajął w swojej grupie drugie miejsce i awansował do turnieju finałowego! Zespół trójek zajął w swojej grupie miejsce trzecie.

Zespół dwójek w składzie Alicja Jaryszek i Olga Łukaszewska odniósł w swojej grupie cztery zwycięstwa, pokonując: UKS SMS Łódź, UKS Siata IV Łódź, UKS Korona i Domaniewice II (wszystkie mecze zakończyły się wynikiem 2:0 dla łaskowianek) i ulegając Liderowi Konstantynów Łódzki 0:2. Dzięki drugiemu miejscu w turnieju półfinałowym nasze siatkarki zagrają w finale wojewódzkim, z którego 3 najlepsze zespoły awansują do finału ogólnopolskiego, który zostanie rozegrany w krakowskiej Tauron Arenie na początku lipca.

Zespół trójek zakończył rywalizację na fazie półfinałowej. Amelia Róźańska, Kamila Rozwalak, Martyna Kmiecik oraz rezerwowe Julia Łuczak i Julia Morze zajęły w swojej grupie półfinałowej miejsce trzecie i w efekcie zajęły w rozgrywkach wojewódzkich miejsce dziewiąte.

Kliknij by skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Na górę