Kadetki

Kadetki wygrały baraże i pojadą na Mistrzostwa Polski!

Ogromną niespodziankę sprawiły nam nasze siatkarki rywalizujące w kategorii kadetek (rocznik 2004 i młodsze), które zwyciężyły w dwumeczu barażowym z Liderem Konstantynów Łódzki, dzięki czemu uzyskały awans do turnieju ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski!

W pierwszym z dwóch meczów barażowych nasze siatkarki pokonały w sobotę, 27 lutego, w hali ZSM-T w Ostrowie rywalki 3:1 (21:25, 25:17, 25:22, 25:20). W rozegranym dzień później meczu rewanżowym łaskowianki zwyciężyły w takim samym stosunku, 3:1 (25:8, 25:23, 17:25, 25:15) i mogły się cieszyć z historycznego awansu!

Warto dodać, że nasze siatkarki były w tym sezonie zdecydowanie najmłodszym zespołem rozgrywek kadetek. Większość zespołu stanowią bowiem młodziczki z rocznika 2007, które wspomagane były przez rok starsze koleżanki oraz naszą jedyną kadetkę, Zuzię Gruchaj.

Łaskovia w rozgrywkach kadetek rywalizowała w składzie: Martyna Bulzacka, Hania Puchała, Zuzia Gruchaj, Karolina Kulczyńska, Paulina Fister, Julia Bryl, Martyna Michalak, Natalia Kiejnich, Ania Martynowska, Roksana Wojtasik, Weronika Kula i Lena Jokiel.

Na górę