Kadetki

Kadetki w finale wojewódzkim!

W dniach 28-30 stycznia został rozegrany w Łodzi turniej półfinałowy Mistrzostw Województwa Łódzkiego w kategorii kadetek (dziewczęta z rocznika 2005 i młodsze). W zawodach oprócz SMS Ostrów Łaskovii wzięły udział: 2 zespoły gospodyń (ŁKS Siatkówka Żeńska) oraz UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki.

W pierwszym meczu półfinału rozegranym w piątek łaskowianki pokonały 3:0 Czwórkę Aleksandrów Łódzki. W niedzielę nasze siatkarki zwyciężyły bez straty seta z drugim i pierwszym zespołem Łódzkiego Klubu Sportowego i z pierwszego miejsca awansowały do FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO!

Wielkie brawa dla całego zespołu, który w obliczu trapiących nas ostatnio chorób i kontuzji po raz kolejny potrafił się zmobilizować i w kluczowym momencie stanął na wysokości zadania. Czapki z głów dziewczyny!

SMS Ostrów Łaskovia Łask – UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki 3:0
25:9, 25:20, 25:14

ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź II – SMS ZSM-T w Ostrowie Łaskovia Łask 0:3
23:25, 19:25, 22:25

ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I – SMS ZSM-T w Ostrowie Łaskovia Łask 0:3
20:25, 20:25. 23:25

Skład SMS Ostrów Łaskovii: Martyna Bulzacka (kapitan), Martyna Michalak, Karolina Kulczyńska, Amelia Ostrowska, Hania Puchała, Roksana Wojtasik, Oliwia Pilecka, Zuzia Plich, Julia Bryl, Paulina Fister, Marcysia Kułak, Ewa Mrózek, Lena Michalska oraz wspierająca zespół, niezastąpiona Natalia Kiejnich.

Serdecznie dziękujemy za gorące wsparcie naszym kochanym rodzicom i najbliższym!

W finale obok łaskowianek i ŁKS Siatkówka Żeńska zagrają także UKS Volley 34 Łódź i UKS Lider Konstantynów Łódzki. Turniej finałowy zostanie rozegrany w dniach 11-13 lutego w Łasku.

Na górę